Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 Mit tudsz a sziriuszi...

404 Mit tudsz a sziriuszi lényekről?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kérdésem hogy , 404 igaz hogy a plejádok eljönnek a földre segíteni a ciklust átvészelni, kedves 404 majd nézd meg a válaszomat rá és kérlek válaszolj a kérdéseimre :)


Mindenki válaszolhat aki tudja a választ. Kioktatásoktól kíméljetek meg. Meg hallgatok mindenkit és mindenkinek válaszolok ha van kérdés.


Előre is aki nem hisz benne vagy alap hülyeségnek butaságnak , vagy gyerekes felfogásnak nézi az ne is írjon ide köszönöm.


2010. nov. 6. 08:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
3%

Persze mindenkin segíteni fognak a plejádok! Ez előre meg van írva. A szíriuszi lények pedig kicsik szőrösek és nem szeretnek fogat mosni. Ezt mindenki tudja, én hiszek bennük. De vigyázni kell velük mert a szíriuszi lények más néven a sziriusz muszkuszuszkuszok a szájukon keresztül termékenyülnek meg ezért nem érdemes orális szexet kezdeményezni, ha nem akarsz kis 6 lábú beszélő kentaurokat.

Remélem segítettem!

2010. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
aham köszönöm a válaszod . Legalább így is meg tudtam róluk valamit.
2010. nov. 6. 09:07
 3/33 anonim ***** válasza:
30%

Drága kérdező, jó lenne, ha kinyitnád a szemed.

A 404es egy súlyos beteg ember, paranoid skizofrén. A plejádok a Fiastyúk csillagkép másik, latinból ferdített neve. ezek a lények nem léteznek, kizárólak EGY ember beteg elméjében.

Gondolkodj már :S Ha lennének, rég lejöttek volna nem?

2010. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
sokáig tart nekik az út mire ide érnek.
2010. nov. 6. 09:42
 5/33 anonim ***** válasza:
A Szíriusz környékén nem igazán kedvezőek a feltételek az élet létrejöttéhez. Amellett, hogy A/2-es színképtípusú forró, fehér csillag, aminek túl rövid az élettartama, még egy naptömegű fehér törpe is kering körülötte. Úgyhogy szíriuszi lények nincsenek, jobb, ha belenyugszol.
2010. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dogonokat.
2010. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
márpedig lassan ideérnek, feltéve ha nem fogy ki megint a benga a járműből :SS
2010. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó hát remélem hogy nem fog kifogyni az üzemanyaguk :DDD
2010. nov. 6. 11:05
 9/33 A kérdező kommentje:

Találtam egy érdekes dolgot akinek van rá ideje és egy kis földre meg talán egy kis zsebpénze az ki probálhatná ha úgy van én is be szállok csak akkor Komárom esztergom megyében legyen :) itt a link ki probálták és hát megjelentek az UFOK :)))


[link]

2010. nov. 6. 11:11
 10/33 anonim ***** válasza:
17%
áááá ettől a linktől teljesen befostam ez az ember még szabadon van???
2010. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!