Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüli lényekről...

A földönkívüli lényekről (drakonidák, reptiliánok, szürkék) szóló kérdésekről mit gondoltok? Érdekesek, van valóságalapjuk, vagy csak vad képzelgések?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Igazából bármit, amit elképzelsz földönkívüli létformának, akár igaz is lehet, ha azt nézed, hogy végtelen a kerület.
2011. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Én személy szerint a sumérosabb és régibb, vagy emberiség előtti földi globális civilizációkat tartom elképzelhetőnek.

Ezek érdekes teóriák.

2011. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából bármit, amit elképzelsz földönkívüli létformának, akár igaz is lehet, ha azt nézed, hogy végtelen a kerület."


Ha ezzel arra akarsz célozni, hogy végtelen a világegyetem, akkor inkább ne vegyél mérget rá. Próbálják bizonyítani, hogy végtelen és azt is, hogy véges, de egyiket sem sikerült még tökéletesen.

2011. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a fantázia szüleményei, de attól érdekesek, és létezhetnek is, vagy valamilyen hasonlóak. 1 biztos ha ide eljutottak, akkor nálunk már magasabb szinten vannak, viszont tényleg érdekes belegondolni hogy talán máshol is van egy világ ahol azon gondolkodnak, hogy létezik-e e élet rajtuk kívül, léteznek-e "földön" kívüliek (vagy akárhogy hívják az ő bolygójukat) de az is érdekes, hogy ha máshol létrejött élet az vajon ugyanúgy vagy ahhoz hasonlóan alakult, mint nálunk, és ha van intelligens élet, az mennyire lehet más mint a miénk. Mert a földi élet nagyon sokszínű, és még ennél is sokszínűbb lehet a világban, de én úgy gondolom hogy az ember intelligensé válásához kellettek bizonyos adottságok, és nem vagyok benne biztos, hogy más élőlények más formában képesek lettek volna ilyen szintre jutni. Milyen lenne, ha egy másik bolygón, az emberrel szinte megegyező lények lennének, vagy nem sokban különbözőek. Talán bizonyos képességekben különböznek de sok másban nem...


A másik érdekes téma, hogy talán sok idővel ezelőtt a földönkívüliek itt voltak, és valahogy beleavatkoztak az emberi fejlődésbe, vagy történelembe...

2011. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jé elneveztek rolam egy földön kivüli fajt xD
2011. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem rólad nevezték el. NE is álmodozz.


"Ha ezzel arra akarsz célozni, hogy végtelen a világegyetem, akkor inkább ne vegyél mérget rá. Próbálják bizonyítani, hogy végtelen és azt is, hogy véges, de egyiket sem sikerült még tökéletesen."

Ha nem is végtelen, elég nagy ahhoz, hogy azért nyugodt szívvel kimondhassa akárki, Igen, Lehet.

2011. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

"A másik érdekes téma, hogy talán sok idővel ezelőtt a földönkívüliek itt voltak, és valahogy beleavatkoztak az emberi fejlődésbe, vagy történelembe..."

Igen, én is errefelé célozgattam a 2. válaszommal. Van valami ritka angol mondás, hogy "there is a reptile in all of us". Mindenki derítse ki, hogy ez mire utalhat.

2011. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Van valami ritka angol mondás, hogy "there is a reptile in all of us"."


Talán az őshüllőkre céloz és pozíciójukra az evolúciós folyamatban.

2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem több van benne. Majd eljön az igazság ideje. Egyszer.
2011. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Speper9 ***** válasza:
Majd jön a nemes Protoss faj, és megmenti a gyarló emberi népet!
2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!