Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott tegnap este tarwordi...

Ki látott tegnap este tarwordior-okat rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Fejér megyében élek, északról délre egyszer csak egy hatalmas piros-zöld fénnyel villódzó valami száguldott el fölöttünk néhány száz méter magasan. Ti nem láttátok?
2010. nov. 13. 17:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
hát szerintem elképzelhető. az volt a furcsa, hogy mikor még kilométerekre volt, akkor is az egész kert fényárban úszott. elég kísérteties volt. aztán a fény egyre élesebb lett, és amikor már kibírhatatlan volt, akkor ért pont fölénk. nem tom milyen gyorsan mehetett, de az érdekes az volt, hogy akkora csönd támadt utána... az a valami se adott hangot (alakot nem tudok mondani, annyira fényes volt minden), de utána még percekig nem ciripeltek a töcskök, nem ugattak a kutyák... :O lehet hogy azt láttad.
2010. nov. 13. 17:38
 12/22 anonim ***** válasza:

úristen akkor én is azt láttam! akkor fejér megyétől egész idáig látszódott! tejóég jobb ha a paplan alá bújok az éjjel!

vagy próbáljak meg velük barátkozni?

2010. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
eszedbe ne jusson! először mindig a paplan alatt nézik meg, hogy van-e ott valaki! és ha igen... hát, hogy mást ne mondjak, a tarwordiorok a gujmánok adta csúfnév szerint "bikafarkúak" néven is ismertek :S
2010. nov. 13. 17:43
 14/22 anonim ***** válasza:

neeee!

rögtön írok amint megláttam őket!

esetleg valami jó tanács? vigyek hagymát magammal azzal elijeszthetem őket? vagy mit kéne tennem? ááá már most parázok :| vannak lány tarwordiok is? esetleg azokkal lehet szót váltani? ááá

2010. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
sajnos lány tarwordiorokat nem tart számon a Nagy Univerzumbeli Fajok Gyűjtőkönyve :(
2010. nov. 13. 17:59
 16/22 anonim ***** válasza:

óóne.

akkor félnem kell.

2010. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Bikafarkúak?!?! Menten bújok a paplan alá. :D

L23

2010. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
18:22, hol laksz? :D
2010. nov. 13. 18:23
 19/22 anonim ***** válasza:
a bikafaroktól én is tartok ám! :SSS
2010. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát igaz, hogy bikafarkúak, de két percesek. :(

Budapesti vagyok, ha megtalálsz olyan gyorsan, mint a tarwordior-ok, akkor a tiéd vagyok! :)

L23

2010. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!