Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet bebizonyítani-...

Hogyan lehet bebizonyítani- vagy éppen kellőképpen cáfolni, h UFÓk (nem földönkívüliek! ) léteznek-e?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az űrszemétre, felderítetlen repülőkre, stb
2010. nov. 15. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Hát ufók léteznek. Ha reggel látsz valami repülő cuccost, ami lehet éppen csak szomszéd Mari néni foksora amit Sanyi bácsi kidobott, mert Marika néni fogazott és te nem tudod, hogy az egy műfogsor akkor az is ufó.

Földönkívülieknek is létezniük kell, az már más kérdés, hogy milyen formában léteznek. Az is lehet, hogy a orion csillagkép mittoomén hanyas csillagnak az egyik bolygóján van egy retekszerű gaz, akkor az is földönkívüli létforma. Amúgy szerintem a földönkívüliek köztünk élnek:

[link]

2010. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
áááááááááá Saten inkább menj és űzz DÉMON-t Lady Gagával minthogy itt ilyesztgeted az embereket ilyen morbid képekkel xDDDD
2010. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fujj, ez az ocsmányság tudod mit törőlt le magáról azzal a zsepivel? Na jó!!!!!
2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg durva volt... elnézést :D
2010. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nembaj ... am bocs hogy multkor kiengedten a pegazusaidat és rohanhattál utánuk csak olyan vicces volt XD ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1309..
2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor te voltál! :D Nem baj nem vagyok haragtartó ember... az én hibám volt a felvétel, mert nem voltam elég gyors :) na majd következőleg ;)
2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy cáfolni, ezt nem lehet cáfolni hiszen ufok léteznek, ahogy sátán is mondta ha egy olyan tárgyat dobok el az ég felé amiről nem tudod hogy mi az, az már maga is UFO-nak számít, Hogyan lehetne cáfolni, szerintem sehogyan sem :) bocsi hogy így mondom el de kifejtenéd jobban a kérdésedet, ezen nincs mit cáfolni véleményem szerint, ufok vannak minden napjainkban, A csészealjak is ufok stb.
2010. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolunk abba, hogy a világmindenség ugyanazokból a kémiai elemekből áll, amit mi a Mendelejev-féle periódusos rendszerből ismerünk, illetve ezen elemek vegyületeiből, akkor annak esélye, hogy valahol, egy másik bolygón valamiféle élet létrejöjjön, szerintem nagyobb, mint annak a valószínűsége, hogy sehol senki ne létezzen az emberi fajon kívül. Ahhoz, hogy a miénkhez hasonló élet legyen, ahhoz a miénkhez hasonló feltételek kellenek. Oxigén, víz, a hőmérséklet és az illető bolygó hasonló mérete, tömege nagysegrindeleg, mint a Földé. Akkor még a gravitációs tömegvonzás is nagyjából ugyanez. Akkor miért is ne létezhetne élet. Akár ugyanazok az evolúciós folyamatok is lezajlódhatnak máshol, mint ami itt zajlik a Földön. Az persze más kérdés, hogy időbelileg ez hogy is van? Lehet, hogy van olyan bolygó, ahol még a dinoszauroszok kora van. Lehet, hogy másutt éppen a mammutokat rajzolgatják a barlang falára. Aztán simán lehet olyan bolygó is, ahol az evolúció már jóval előrehaladottabb a miénknél. Az esetleges UFO és idegen-észlelések csakis olyan társadalmakkal függhetnek össze, akik olyan szinten állnak, hogy képesek ekkora távolságok megtételére alkalmas járművet létrehozni. De az UFO-nauták a saját társadalmunkban ugyanúgy lehetnek egy elit és titkos alakulat. Lehet, hogy ott is titkolják azt, hogy rajtuk kívül bárhol máshol élet van. Ha a mi űrhajónk szállna le egy élettel teli idegen bolygón, akkor ott mi is "azonosítatlanok" lennénk. És vagy agresszióba ütköznék, vagy beszarnának tőlünk.

Vannak teóriák az időutazásra is. Egyszer valaki azt mondta, hogy az ufok és utasai földi emberek, a sok-sok ezer évvel későbbi jövőből, visszalátogatva a múltba. Tehát olyan, mintha mi is tudnánk időutazni. A neadnervölgyi nagyot nézne egy mai egyenes gerincű, aránylag szőrtelen ember láttán.

Ugyanakkor az emberek egy része kifjezetten esdeklik, hogy idegenekkel találkozzon, UFO-t lásson. Az emberi agy csuda egy leleményes jószág. Simán elhitet velünk bármit, amiben hinni akarunk. Így lesz egy meteoritból vagy műholdból űrhajó stb stb...

Én a magam részéről a fenti elveket vallom, hogy hiszem, hogy létezhetnek, de eddig semmi tapasztalatom nincs velük kapcsolatban.


De nagyon fárasztónak tartom az emberi sztereotípiákat, a krixkraxozást, plejádozást stb stb.

2010. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Öhm... én is mindent kb úgy tudtam, ahogy leírtátok, de ettől függetlenül nekem- hf, szal lehet, h rossz témába írtam, bocsi- muszáj cáfolnom is. Pl.: lehet, h ufo, de ha mondjuk 2 percen belül rájössz, h mi az, akk már nem, v nem tom...
2010. nov. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!