Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyedül vagyunk az univerzumba...

Egyedül vagyunk az univerzumban, vagy vannak számunkra idegen lények esetleg a mi univerzumonkon kívűl?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 20. 07:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Nézd meg a videót milyen jó!
2010. nov. 20. 07:21
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

most fedeztek fel egy bolygót éppen, ahol valószínűleg van élet. Jeleket fogtak, szabályos jeleket, amit nem kelthet természeti erő, csak tudatos akarat.

Csak 9 mill. fényévre van.Háromszor akkora, mint a föld.

2010. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Imádlak!Imádlak!Imádlak!Imádlak!

Ez is jó. De a végén jobban lehet látni amikor ráközelít a film végén! Amikor villódzik! [link]

Am én már láttam UFO-t élőben is, de sajnos nem volt nálam semmi kamera. De ha lett is volna akkor sem hinné el senki az alapján sem mert úgy is ráfogták volna hogy hülyeség. Am értelmes jeleket már fogtak máskor is. De örülök neki h. újra fogtak jeleket! :)

2010. nov. 20. 07:45
 4/7 anonim válasza:
Láttál már UFO-t élőben? Ezt meséld el:D
2010. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy léteznek. lehet, hogy a nálunk megmagyarázhatatlan dolgok magyarázata is. Például a Piramis pontos és misztikus felépítése és a szándék amiért épült, amit sosem tudunk meg, vagy a Stonehenge magasra építése és a miértjére a magyarázat, abban a régi korban, időben. Egyébként már én is láttam egy felhőben egy ködös mozgó fényt, körbe és körbe keringett, szabálytalan gömb alakú volt és úgy mozgott mint aminek van akarata. Tőle távol haladtak a repülőgépek, vagy nem volt körülötte más felhő. Utána néztem a videókat a Youtube-n, nem-e találok hasonlót. És találtam, nem pont ugyanolyant, például amit láttam az csak egy volt, a videón pedig három és más helyen mozogtak. Engem is nagyon bosszant, hogy nem tudtam lefényképezni, vagy videóra venni. Mobiltelefonnal próbáltam, de éjszaka? Sehogy nem lehet. :-(
2010. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel az univerzum olyan nagy, hogy méretét el sem tudjuk képzelni, valószínű, hogy nem a miénk az egyetlen planéta, ahol van élet. (Érdekes a kategória maghatározás, áthidalás részben a tudomány és az ezo között. Bár szerintem az idegen lények inkább tudomány. Nem, nem a zöld meg szürke lények, amik elvisznek, hanem egyáltalán annak a feltételezése, hogy nem vagyunk egyedül.)


A videót nem néztem meg, mert lassú a netem.

2010. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron láttam egy ufót haverommal este, érdekes volt, tuti hogy nem repülő volt
2010. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!