Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem gondoljátok, hogy ez túl...

Nem gondoljátok, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt, hogy vannak ezek a plejádok, akik, mint valami megváltó, eljönnek hozzánk, és elhozzák a határtalan szeretetet, béke lesz és boldogság, és több száz évig élünk majd a többi boldog szeretetteljes földönkívülivel egy szövetségben, stb...


Nem tartjátok ezt nevetségesnek? Tétlenül ülni és várni, amíg valami égi erő segít rajtunk? Úgysem jönnek el, kár ilyen kitalációkban reménykedni!


Ha annyira békét és szeretetet akartok, nektek kellene tenni érte valamit! Ha lennének ilyen csodalények, ők is jobban díjaznák ha mi is tennénk valamit, és nem csak tétlenül várnánk őket, miközben romboljuk a saját világunkat... Mégis mi értelme van ebben a marhaságban hinni és hülyének nézetni magatokat, ahhelyett, hogy normálisan élnétek az életeteket - magyarul tennétek lépéseket a jobb világ felé?


Szerintem ez az egész arra utal, hogy inkább ültök otthon és ábrándoztok, minthogy tegyetek valamit a béke érdekében... Nincs igazam?


2010. nov. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hülyeség az egész
2010. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Plejádok NINCSENEK. Úgyhogy igen, igazad van: túl szép, hogy igaz legyen.
2010. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De abban nem értetek egyet, hogy ha akarunk valamit, akkor tenni kell érte, és nem ábrándozni?
2010. nov. 21. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
DE, igen. Én legalábbis igen.
2010. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is elhiszem kérdező! Hozzá tenném hogy az írás módod hasonlít az egyik kedvenc kritikusomhoz. Hogy vagy? És ha nem hiszel a témában akkor minek teszel fel kérdést?


Én hiszem hogy eljönnek , te is tedd eszt! Ha keveset tudsz a dologról, akkor nyomás előre és keres róla híreket, hogy tájékozott legyél. A plejádok nem csak azért jönnek el mert segíteni akarnak rajtunk , hanem azért is mert ők a mi őseink. Röviden ennyi.

2010. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ezt akár én is kérdezhettem volna.

Sokszor, sokfelé kifejtettem már a nézeteimet a földön kívüli élettel kapcsolatban.

ad1. Ha az univerzum is ugyanazokból a kémiai elemekből és vegyületekből áll, mint a Föld, akkor a bolygók számából kiindulva lényegesen nagyobb az esély arra, hogy létezzen, mint az, hogy egyedül legyünk.

a2. Ha van élet más bolygón, és hasonló az evolúció ott is, mint itt, akkor elvileg lehet más bolygón éppen a barlagrajzos mamutvadászat korszaka is éppúgy, mint egy, a miénknél akár többezer évvel fejlettebb civilizáció.

ad3. Ha másutt fejlettebb a civilizáció, attól még ott sem mindenki űrhajós vagy idegen civilizáció-kutató és ott sem biztos, hogy az egész lakosság be van avatva.

ad4. Ha van ilyen és el is tud ide jönni, akkor azt nekünk egyértelműen észlelnünk kellene, hiszen ha az evilági fizikai és egyéb törvényeket vesszük, akkor szerintem ők is be vannak szarva, hogy hogy fogadjuk majd őket, ha itt leszállnak és nem hiszek ebben a telepátianyelves internésönel kommunikációban.

ad5. Hülyét kapok ezektől a "plejád" meg "krixkraksz" szavaktól. Szerintem nem az "idegenek" hívják így magukat, hanem mi emberek találtunk ki ilyen misztikus hangzású ostobaságokat.


Végszó: semmi, de semmi sem bizonyítja a földönkívüliek létezését, azt pedig végképp semmi, hogy hozzánk képest bármivel is jobbak, többek, különbek lennének. Eddig számomra az összes ilyen élménybeszámoló is csak egy-két kiszínezett agyalgás.

Én elhiszem, hogy létezhetnek, de eddig SEMMI komolyanvehető bizonyíték nincs rá.

2010. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és mi van hogyha a reptiliánok jönnek el? azok a gonoszok ugye?
2010. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

érdekes, mert a keresztények pedig Krisztus visszajöttét várják már nagyon, és Krisztusról is úgy tartja egy keresztény, hogy nem evilági, vagyis "földönkívüli"...a nagy poén pedig az, hogy az asztalra kéne lerakni valamit...ezekkel a plejádokkal is lehet kapcsolatot létesíteni, de nem ölbe tett kézzel. itt saját tudatunk kiterjesztéséről szól a dolog...nem lesz helyettünk elvégezve a meló...ez biztos. ezt a szeretet dolgot pedig saját magunknak kell elsajátítsuk...természetesen van egy segítség...az ami az egész létezést biztosítja minden élő számára...a plejádokat is ez a Valami képezte ki...:P


üdv és sok sikert mindenkinek

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!