Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az ufok mennyire...

Szerintetek az ufok mennyire erősek? Tudnak futni?

Figyelt kérdés
Saten emgerősítését várom
2010. nov. 23. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Reggelire birkózósz@rt esznek, szóval ne kötözködj velük....
2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem, túl nagy a fejük :D Hólapát a tökéletes eszköz a kivégzésükre. Ez persze nem igaz a szíriuszokra mert ők szőrösek és kicsit. Én simán lesprintelem még az űrhajójukat is. De a krixkraxokkal vigyázz mert nekik 4 kezük van, ezért csak a pofánrugás hatásos!
2010. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Pff... -.-'' no comment ,azt honnet utdni h mennyire erosek !? es ha anyira inteligensek h urhajojuk van lefogadom h futni is tudnak... -.-''
2010. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudnak futni.csak szökkelni.
2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkora fejjel biztos hogy nem. Bár szerintem erejük sincs semmi, csak a fegyvereikben, bár nem értem, miből csinálták a szarjaikat, és izom nélkül hogy mozognak, érdekes. Nem gondolom, hogy vannak..
2010. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
ezt tegyétek ki fuck yeahra és egyetek birkozószart hogy erösek legyetek gyerekek
2010. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát a fényszövetséget nézve több erős idegen van bennük, mint átlagos. Általánosságban az idegenek izmosak és gyorsak az embernél, magasságuk 2-3 méter között mozog. A szürkék azok alacsonyak de a többi nem! Az én kedvenc idegen fajom akár 3 méter magas is lehet, a fejük a békájéra hasonlít a nyakuk nem látszik , a lábuk izmos, magasságuk akár 3 méter is lehet a nők pedig akár 2,5 méteresek is lehetnek. a legalacsonyabb kifejlett egyed kb 2 méter magas, a nyakuk nem látszik. Röviden ennyi a nevük valami Mikitaiszok, de valaki helyesbítsen ki.
2010. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Aki kirakja fuckjeahra felpontozom ::DxD
2010. nov. 23. 20:19
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Mikitaisz jézusom gugli semmit nem talál hasonlóra sem xD Ezt a szaar témát :D
2010. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Jaj meg keresem ha ennyire érdekel az idegen faj, jó hogy nem adja ki a google :) mivel alig tudnak róla páran.
2010. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!