Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a testépítők olyan erősek,...

Ha a testépítők olyan erősek, akkor miért nem tudnak ilyeneket? (lent)

2010. márc. 5. 21:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
ki mondta, hogy nem tudnak?
2010. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj drágám, a 2. az a GUINESS REKORDOKban van benne, szóval...

Az első meg ugyanmár :D ez a pasi nagyon erős lehet, de nem vmi nag súlyúnak látszik.


1-el több értelmetlem kérdés

2010. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez hülyeség:D na majd az első pont kinyom fekve 200kilókat olyan testtel:D meg a testépítők csak testépítenek érted ezek nem azt gyakorolják hogy kell kézen járni meg parkourozni meg emberi zászlózni meg ilyenek
2010. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

Viszont szerintem ennek sokkal több értelme van mint a testépítésnek...

Szerintem, azért nem tudnak ilyeneket és hasonlókat, mert ehhez redkívül sok minden kell pl: egyensúlyérzék, kitartás...


Amúgy szerintem a testépítés mint maga értelmetlen sport... "felesleges" izmot szedsz fel amit valószínűleg sosem fognak használni...

Szerintem a sima kondizás... mellette sport... sokkal értékesebb a mindennapokban...

de ez csak az én véleményem!

2010. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
izomból nincs olyan hogy felesleges.... mindenkinek más a szép, ha te nyúlbéla akarsz maradni, akkor maradj is az. meg csak hogy tudd, a testépítéshez többször annyi kitartás kell, mint ehhez a ganéhoz, amit elsőnek linkeltek. testépítésnél hónapokon át be kell tartanod egy étrendet, a heti edzéseket véghez kell vinni, ha ez nem türelem és kitartásjáték akkor szerinted mi?? mert elmondom neked, azok a kis csicska balfaaszok akiknek nincs hozzá türelmük, azok máris úgy kezdenek el edzeni hogy danabol meg napo... türelemjáték
2010. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát van olyan, hogy felesleges izom. Pl a tornászokat megnézitek egyáltalán nem nyúlbélák, de nem néznek ki úgy sem mint egy testépítő, viszont náluk az izomnak funkciója is van. Egy testépítő viszont nem használja az izmait, gyakorlatilag egyenrangúak egy kövér emberrel! 5 m futástól meghalnak xD
2010. márc. 6. 08:30
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem hiába gyors sétával szoktak szálkásítani, mert ami egy normál embernél kocogás, vagy futás, az náluk séta XD
2010. márc. 6. 08:32
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Igazán nem értem, hogy még mindig miért nézik le itthon ennyire a testépítést, néha elég bosszantó ilyeneket hallani... . Miért ne lenne a haszna annak az izomnak, az az ember akinek van kitartása, elszántsága és szereti a testépítést annak az embernél igen is van. Testépítés pedig egy igen kemény sport, lehet hogy éppen nem futja le a 100-at az az ember 10sec alatt, de kondiban egy edzés során éppen eleget megtesz, amire akkor már ha itt tarunk sokan nem lennének képesek...
2010. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Ez akkora nagy hülyeség. Én is testépítéssel foglalkozom, és simán lefutom szálkásítás alatt egyszerre az 5-6 kilométert is. És nem mindegy hogy valaki 50 kilós testtel vagy 100 kilós testtel csinálja ezeket amik a videóban vannak. És egyébként ezeket bárki megbírja aki ezt gyakorolja!
2010. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
a kérdező egy szánalmas b*lfasz aki semmit sem ért a testépítéshez akkor legalább ne pofázzon már róla!p*csömöcse
2010. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!