Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Szíriusziaknak van védőpáncé...

A Szíriusziaknak van védőpáncél a szemükön?

Figyelt kérdés
A Sziriusziaknak nem érzékeny a szemük a fényre mint a 404 Kriariaxjainak mert eleve fénylények szerintem.
2010. nov. 25. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem valami vicces gúnyolódni olyanon amit nem is ismersz.


Először is nem Krarxaxiak, hanem Guildamok. Másodszor a sziriusziak nem fénylények, hanem humanoidok. ÉS nincs véddópáncél a szemükön.

2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
naszal : persze tankot hordanak a szemükön meg beépitett rakétákat XD
2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én nem gúnyolódok!404 azt mondta a Kriariaxokkal tartsa a kapcsolatot és azoknak van védőpáncél a szemükön mert 3 napjuk van a bolygólyuknak és másként nem bírnák ki azt az erős fényt.
2010. nov. 25. 19:24
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy tudom, hogy nincs a szemükön védőpajzs, de mért lényeges kérdés ez neked?
2010. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Kriariaxjainak nem fénylények, de viszont a Siriusiak igen. Tévedni emberi dolog. A fénylények elnevezés a fényszövetségben lévő idegen fajokra értendő, Pl : plejádok, siriusiak, meg megannyi idegen faj aminek a nevét meg kéne néznem , hogy leírjam ide.
2010. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Akkor az első válaszadó mért mondta h nem fénylények?Akkor mégis jól mondtam nem?

Azért érdekel mert m,indent akarok tudni!

2010. nov. 25. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos most nem csak a kérdés vall a kérdező furcsa tudatáról, hanem már a válaszok is!


Kedves Barátaim! Miről beszéltek? Tudjátok-e, hogy mi egyáltalán a Szíriusz-rendszer?


Nem tudjátok!


És sokan még minimális fáradságot sem vettek, hogy valami benyomást kapjanak róla! De fecsegni, azt tudtok!


Nos, a Szíriusz egy HÁRMAS-RENDSZER, Barátaim!


Melyből a földi materialista tudomány még csak két csillagot fedezett fel: a Szíriusz A-t és a Szíriusz B-t!


Holott még egy harmadik csillag is van, a Szíriusz C!


E három csillag körül nagyon sok bolygó kering, melyen különböző fejlettségi szinten és különböző dimenziókban nagyon sok civilizáció létezik.


És minél magasabb dimenzióban élnek, annál inkább csak fénytestben léteznek, és annál kevésbé jelennek meg éter-anyagi testben!

2010. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A siriusiak humán szerűek, tudni kell hogy a világűrben megannyi faj van, a leggyakoribbak a humán szerűek és a nem humán szerűek. A siriusok humán szerüek akiket fénylényként is lehet mondani mert benne vannak a fény szövetségben. viszont a Guildamokat nem ismerem de tudom, hogy ők nincsenek benne a fényszövetségben, ezért is nem lehet rá rakni azt a jelzőt, hogy fénylény. A fényszövetségben csak olyanokról tudok , hogy humán szerüeken néznek ki, nem kell félre érteni a humán jelentése emberszerű a test hasonlít az emberére van orra , szája,füle , szeme. A testük sokféle képen nézhet ki egy adott fajhoz. Pl: vannak gyíkszerűek , meg ehhez hasonlók. A nem humán szerű lények akikről csak halottam azok Pl. energiából vannak , élnek táplálkoznak a populációjukban , és nagyon okosak, ezeket felemelkedett lényeknek nevezzük ,nekik már nem kell sok hogy eggyé váljanak az univerzummal, ahonnan minden született.
2010. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ufó kutató én is ép ezt akartam elmondani. De a sirius lények léteznek! és most a sirius lényekről beszélünk, nem a csillagjaikról. Én azt tudom hogy vannak ezek a csillagok! De most azon vitáztunk pont, hogy ki fénylény és ki nem!

Egyértelmű azt mondhatjuk fénylénynek akik benne vannak a fényszövetségben vagy te nem így gondolod?

2010. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ufo-kutató mondja jól. Akik a földön ismertebbek azok a Sziriusz B-ről származnak és nem fénylények:Összefoglalásképpen, a Szíriusz B-ről érkező emberszerű földönkívüliek csoportja főként a technológiai programok cseréjében érdekelt, mely főleg a katonai együttműködésre korlátozódik, olyan fejlesztések végrehajtására, melyek alkalmasak lehetnek esetleges földönkívüli fenyegetés elhárítására. A földi globális problémákért a következőkben felelősek: titkos katonai programok, egzotikus fegyverek használata, fekete költségvetések és militarizmus.


Ellenben ott vannak a Sziriusz A polgárai:


Összefoglalásképpen: a Szíriusz A térségéből érkező földönkívüliek legfontosabb tevékenységeként a következő pontok jelölhetők meg: az emberiség számára alkalmas gazdasági rendszer kiépítése az emberi evolúció biztosítása érdekében a bolygó „bio-mágneses terének” megváltoztatása által. Akik a Szíriusz A vidékéről jönnek segíthetnek a globális környezetvédelmi problémák megoldásában, a biodiverzitás megőrzésében, a tudatosság emelésében és a bioszféra evolúciójában.

2010. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!