Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Szíriusziaknak van védőpáncé...

A Szíriusziaknak van védőpáncél a szemükön?

Figyelt kérdés
A Sziriusziaknak nem érzékeny a szemük a fényre mint a 404 Kriariaxjainak mert eleve fénylények szerintem.
2010. nov. 25. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hányszor kell még elmondanom a fény szövetségről beszélek! akiket másképpen fényküldötteknek szokták nevezni.
2010. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Árnyszövetség is van?

Am ha nem bánod, ezt bevetem RPG-n :D Rohadt jó :D

Persze a többieknek nem muszáj tudniuk, hogy ez 'igaz' xD

2010. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jól mondod, Árpád, végre teljesen egyetértek Veled!


Látom, vagy annyira lelkiismeretes, hogy olvastad Dr. Michael Salla 2004-es dolgozatát a földönkívülifajokról.


Salla dolgozata 80%-ban igaz, bár ő sem MER mindent közölni.

2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem bánom hajrá, amikor eljön az idő amikor az erpg-szerepelt szöveg megjelenik valóságban , akkor majd bámulhatnak!
2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Dr. Michael Salla én mért nem halok ilyenekről?

Ki volt ő , és milyen dolgozat?

2010. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat most már ezeket is tudom :D

Mindenki kapott zöldkezet!

2010. nov. 25. 20:26
 17/21 anonim ***** válasza:
A Salla-dolgozat magyar fordítása rajta van Aranyi Laci honlapján : [link] > Tartalom > Földönkívüliek > Michael Salla: Jelentés idegen fajokról
2010. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja tudom köszi. Már olvasgattam itt csak a nevét nem tudtam.
2010. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen van védő micsoda a szemükön,a Fogarasi úti Tesco áruházban vásárolták onnét tudom mert én is láttam őket és üdvözölnek mindenkit )
2010. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

OMFG, hány agyalágyult veszi komolyan az ilyen baromságokat, és kattint majd ide csak azért, mert látja, hogy +1 válasz érkezett. Halljátok, ebből csináljatok egy Sci-Fi fantasy játékot/regényt, és adjátok el nagy pénzért. Na, mit szóltok? Egy kevés haszonért cserébe én pedig érdekesebbé teszem a történetet, csak mondjatok el mindent erről. Aztán majd ráveszem valamelyik Hollywood-i nagy rendezőhaveromat, hogy filmesítsék meg. Mekkora nagy lenne már. Vinnék mint a Harry Pottert meg a Terminátort, bár asszem abból nem készült regény.

Dobjatok meg egy e-maillel!

2010. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!