Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik egyeltalán olyan...

Létezik egyeltalán olyan UFO-s kép amin láthato mondjuk az űrhajó?

Figyelt kérdés
Vagy nemtudom , csak én figyeltem rá fel hogy mindig csak fénypacákat tudnak lekapni az emberek már többévtizede a világon ? :S Mert én még egy olyan képet nem látam mint az ufos filmekbe van hogy látszik az ürhajó... Amiket láttam a jobb minöségü képek is max egy östükösnek mondhatoak. Szoval létezik űrhajos amatör fénykép amin látszik az ufo ? Ami bizonyitaná hogy létezik ?
2010. dec. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki se látott még igazit, ezért sincsenek rendes képek se ürhajóról se ufo-ról.
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Mert nincsenek földönkívüliek. Én is észrevettem már, hogy csak mindig rossz minőségű, össze-vissza remegő videó van csak róluk. Vajon miért? 2010-et írunk!!
2010. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen mert ugye ami bizonyitaná az ufok létezését az csak mitologiák , rossz távoli kamera felvételek , városi legendák... semmi kronkrétum tehát én még nem láttam egy ürlényt vagy űrhajot normális forrásbol (pl nasa,ppta stb...)

tehát nemtudom szerintem csak az emberek fanzáiája ami elégé szorakoztato no meg persze a hiszékenységük mivel most dovat el a paládok vagy kik amik állitolag régen léteztek a görög mitologiában... de persze ez is olyan mese és kitalácio mint a biblia szerintem. Mivel gondoljunk bele: Hogyan hihetünk egy olyan semmivel sem bizonyitot történetekben és fali rajzokban amik abbol a korbol származnak amikor még azt hitték az emberek hogy a föld lapos és a végén lefolyik a viz a semmibe...

2010. dec. 1. 16:10
 4/10 potion ***** válasza:

15:45

Miért nem léteznek? igen nincsen bizonyiték arra hogy vannak de arra sem hogy nincsenek.

2010. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát mert miért létezne? Így, Óz a nagy varázsló is létezhet, mert nincs rá bizonyíték, hogy nem.
2010. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso: Igy van! Én sem állitom biztosan hogy nem léteznek söt badarság lenne azt feltételezni hogy egyedül vagyunk egy szinte végtelen rendszerben , de engem csak az zavar hogy a sok ostoba ember gyártja magának a hülyeségeket és szerintem az ember még nem találkozott ufoval.
2010. dec. 1. 17:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elözö az utolso ellötinek szolt. És aki most az ucso annak: Azért van egy bizonyos logikai határ tehát az ufok létezése lehetséges mert mint irtam nem szabad azt feltételezni hogy a világegyetembe csak nálunk van életforma. De pl varázslok semléteznek meg léghajlitok sem :) És van rá bizonyitékunk méghozzá az hogy a fizikai törvények alapján képtelenség. Az oz detto.
2010. dec. 1. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

"Miért nem léteznek? igen nincsen bizonyiték arra hogy vannak de arra sem hogy nincsenek."


Azt kell bizonyítani, hogy valami VAN, azt LEHETETLEN bizonyítani, hogy valami nincs!

2010. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 potion ***** válasza:
Összezavarodtam :D:D
2010. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amiért nem lehet őket normálisan fotozni,arról a fizikában jártas emberek tudnának rendesen elmagyarázni.Ha elolvassátok Ellen Crystal Csendes Invázió c. könyvét abban részletesen le van vezetve az ok.
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!