Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azt mondják sokan hogy majd a...

Azt mondják sokan hogy majd a jövőhónapban látható lesz szabad szemmel a NIBIRU! De ha mégsem akkor nagy kamu az egész a 2012-vel együtt, szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kik mondják?
2011. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásom ebbe a témakörbe írni a sok naiv idióta miatt, de úgy látom, te még nem vagy menthetetlen, ezért leírom:


Tegyük fel, hogy a Nibiru egy föld-típusú bolygó, vagyis ne óriásbolygó, hanem kicsi kőzetbolygó. Ha ez olyan közel jönne, hogy szabad szemmel látható legyen, akkor rohadtul megbolygatná a Naprendszer gravitációs egyensúlyát. Mert ha nem így lenne, akkor meg nem lenne olyan közel, hogy szabad szemmel lehessen látni.

Más:

Voltam Villás Béla-előadáson (ha nem hallottál róla, keress rá), ő mondta, hogy ez a Nibiru sok ezerszer nagyobb, mint a mi Napunk. No comment. Gondolom ezt nem kell magyarázni. Kőzetbolygó eleve nem lehet annyira nagy, hisz összeroppanna, úgyhogy már itt megbukott, de ha még igaz is lenne, akkor ez az óriás kb. az egész Naprendszert tönkretenné még tisztes távolságból is, hiszen a gravitációja nagyobb lenne, mint az összes bolygóé plusz a Napé összeadva.


Úgyhogy felejtsd el ezeket a baromságokat.

2011. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"ő mondta, hogy ez a Nibiru sok ezerszer nagyobb, mint a mi Napunk. No comment"


Mikor egy totális fizikai analfabéta önti a hülyeségeit! És hihetetlen az arcátlansága!Csak a butasága magyobb!

2011. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link] ez a nibiru

és szerintem kamu mert ha ez becsapódik lőttek a 2012es világvégének és azt nem szeretné a média

2011. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából ezt senki sem tudja mekkora a Nibiru, kettő, meg lehet akkora kőzetbolygó, hiszen nem tudjuk milyen viszonyok uralkodnak arra. Lehet ott teljesen mások a fizika törvényei. Egy szó mint száz: nem tudunk semmit ezekkel kapcsolatban.
2011. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pár éve olvastam erről egy cikket, miszerint még abban az évben májusban szabad szemmel is látható lesz...erről ennyit. amúgy meg, ha valóban létezne ez a bolygó és 2012-ben érne ide szerintem már rég látható lenne.
2011. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tudjátok mit jelent hogy szabad szemmel látható? visszaveri a nap fényét és lesz még 1 csillagnak tűnő dolog az égen.

ja és amúgy mi a franc az a nibiru? az az a x bolygó vagy mi a franc mert én ilyet még nem hallottam.

2011. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Igazából ezt senki sem tudja mekkora a Nibiru, kettő, meg lehet akkora kőzetbolygó, hiszen nem tudjuk milyen viszonyok uralkodnak arra."


Nem lehet. Pont. Értsd meg, egy kőzetbolygó nem lehet akkora, mert nem "működne", mint bolygó.


" Lehet ott teljesen mások a fizika törvényei. "


:D:D:D:D:D


Hol, barátom? Hol másak a fizika törvényei? Ebben az univerzumban de legalábbis ebben a galaxisban szerintem elég egységesek. De lehet, hogy igazad van, viszont ahhoz, hogy másak legyenek, elég messzire kell jönni. Itt azonban, ha nem tévedek, arról szól a kérdés, hogy az a rohadt bolygó idejön és szemmel látható lesz. Mármost mondd meg nekem: ha idejön, mit tud kezdeni az "itteni" fizikai törvényekkel egy olyan bolygó, ami az itt nem létezhet?:D

Érted? Ezért nem jó ez az érvelés. Olyan, mintha én azt mondanám, hogy itt a föl felszínén nem létezhet buborék, te meg azt állítanád, hogy a buborék kijön a vízből és szabad szemmel látható lesz. Abban igazad van, hogy a víz alatt működik a "buborék", de amint kijön a vízből, megszűnik.

2011. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy ez a sok agyalágyult itt képzelődik.

Az a gond, hogy a normális embereket nem hagyják élni.

Szerintem 2012-eben olyan hisztéria lesz, hogy az utcára sem lehet majd kimenni.

Nem csodálkoznék, ha decemberben már kijárási tilalom lenne (napi pogromok, vallási őrültek minden sarkon, bűncselekmények 10-szeresére ugrása)- pedig az elég régen volt már nálunk.

2011. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Nibiru sumer eredetű szó, Marduk főisten égi otthonát jelöli. Marduk főisten, miután megölte az Anunnakikat (a legenda szerint ők az égből érkezett megszállók voltak), felköltözött égi otthonába, a Nibirura.
2011. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!