Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A raptoidok miért támadnának...

A raptoidok miért támadnának meg minket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért támadnának meg minket?Hogy lesz invázió akkor mikor lesz?Ha annyira akarják ezt a bolygót akkor miért mentek el róla?Ki fog nekünk segíteni?Kérem mondjatok el nekem mindent a raptoidokról!!!KÖSZI
2010. dec. 7. 21:39
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*ha lesz invázió akkor mikor lesz?
2010. dec. 7. 21:40
 2/38 anonim ***** válasza:
Mert annyiszor kérdezitek! Nem akarnak nektek csalódást okozni!
2010. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Kérem ilyeneket ne írjatok...Kíváncsi vagyok hogy mi fog történni...Értelmes válaszokat várok.
2010. dec. 7. 21:44
 4/38 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz: a legnagyobb valószínűség szerint semmi. Bocs, de tényleg.
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
értelmes választ?!! HÁHHHÁÁÁHHÁÁ xD erre értelmeset... :D
2010. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

utolsó.


NEM ÉRTEM HOGY MI A F@SZNAK NÉZED AZ UFO ÉSZLELÉSEK KATEGÓRÍÁT HOGYHA KURW*RA NEM ÉRDEKEL?minek írsz kommentet?....én csak kikérem az emberek véleményét és nem ilyen hülye válaszokat vártam..

2010. dec. 7. 21:54
 7/38 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
ilyen válaszra vártam!!KÖSZÖNÖM!!!
2010. dec. 7. 22:01
 9/38 anonim ***** válasza:
49%

A történet dióhéjban a következő:


A reptoidok itt éltek a Földön, azonban valami miatt - ennek oka számomra sem ismert - nagy részük a bolygó elhagyására kényszerült.


Az itt maradtak pedig a föld alá települtek, átadva a terepet az emberi fajnak. Az itt maradt reptoidok képesek elrejteni valódi alakjukat a laikusok elől.


A történelem folyamán többször is beavatkoztak az emberi történelem, magukat istennek láttatva az emberek előtt, és rabszolgaként használva őket. [link] Pl. egyiptomi, sumér, kínai alkotások tanuskodnak erről.


Az inváziót eredetileg korábban tervezték, az 1940-es évek körül.


Csak időközben kitört a II. világháború. hogy a III. Birodalom és a Szürkék között kötött egyezség értelmében a Szürkék, technológiát adnak a Tengelyhatalmaknak és megvédik a Földet a Reptoid inváziós flottától, nyersanyagért cserébe. A Hanebu-projekt néven el is kezdődtek a fejlesztések, a V-1, V-2 fejlesztése pedig révbe is ért.


A Szövetségesek reptoid befolyás alatt álltak, így nem nehéz kitalálni ők kikkel működtek együtt. dolog különös pikantériája, hogy épp a Hitler és a Szürkék között kötött egyezség segített megelőzni az inváziót. Ennek bizonyítéke a fénykép amin Hitler látható amint kezet fog egy Szürkével.


Rosswelli-ufo néven ismert. Amikor az Egyesült Államok hadserege reptoid fegyverekkel lelőtt egy szürke űrhajót. Sokat lelőttek, de csak ez az egy tudódott ki.



Vissza akarják foglalni az anyabolygójukat, mielőtt az emberi faj teljesen elpusztítja.

2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd azt a képet amin Hitler kezet fog egy szürkével? Vagy ez olyan, hogy látni még nem látta senki, de hinni kell benne, mert különben kitagadnak a klubból?
2010. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!