Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki linkelné nekem az ősi...

Külföldi kérdése:

Valaki linkelné nekem az ősi indiai feljegyzéseket az atombombákról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 21:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ott a pont, haver :D
2010. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
41%
ez is olyan kérdés, és olyan válaszok (ne hivjunk orvost stb) hogy nem lehet egyiket se radikálisan teljesen bebizonyitani, ha valaha is történt valamilyen atombombarobbantás ezen a Földön 10 000 éve vagy hasonló, eléggé nehéz lenne kimutatni, vagy bebizonyitani, de az ellenkezöjét, hogy nem volt ilyen azt se lehet
2010. dec. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az urániumot nem meggyújtani kell kedves x+1. válaszoló, eléggé ha összehordod belőle a kritikus tömeget :D
2010. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
Akkor Oppenheimer miért idézte FEJBŐL a Védák azon részét, amely az atomrobbanásról szól, amikor Nevadában felrobbantották az első kísérleti atombombát? - Erre válaszoljatok, ha már olyan lököttek vagytok, hogy mindent kapásból tagadtok?
2010. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a Piroskát meg élve szedte ki a vadász a farkas hasából..
2010. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 potion ***** válasza:

Ufó kutató akkor én meg má születésemkor tudtam az Ipad terveit de sajnos túl lusta voltam


NEM KELL MINDENT TÉNYKÉNT KEZELNI

most azt is elhiszitek ha egy pl egy szekrény járna kelne?

d

2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ufókutató:

Amit beszélsz, az fos. Azért hiszed, mert el akarod hinni, figyelmet akarsz és különlegesnek érzed magad.

2010. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Engem nagyon érdekel a téma, tudsz valami linket küldeni, vagy bővebb felvilágosítást adni erről?

2010. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hát ez durva:D Sirius bolygóxD Az egy csillag haver:D
2010. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%

[link]


[link]


Nem tudom hogy ez igaz-e, de mielőtt mindenki baromi okosnak képzeli magát, talán kicsit tájékozódjon mielőtt leostobázza a kérdezőt. 2008-ban az egyik ismeretterjesztő csatorna egy tanulmányt készített Life after People (élet az ember után) címmel, itt letölthető:


*****


Szakértők segítségével gondosan lemodellezték, hogy meddig maradnának fenn a fejlett civilizációnkra utaló jelek, ha nem gondoznánk őket tovább (mondjuk hirtelen eltűnne az emberiség). Mindössze 5-10 ezer év múlva SEMMI nem marad, semmilyen bizonyíték sem arra hogy léteztünk, kizárólag az marad meg, ami száraz, védett sivatagi barlangokba kerül. Ez azt jelenti, hogy ha pl. egy nagy háborúban visszazuhanna az emberiség a kőkorszakba, akkor kizárólag a kőkorszaki állapot nyomai maradnának fenn hosszútávon, ergo nem állíthatjuk hogy nem volt egy, kettő vagy három fejlett vagy fejlettebb fejlődési fázisa az emberiségnak csak azért, mert nincsenek nyomai. Ugyanis UTÁNUNK SEM maradnak nyomok. Még a felhőkarcolóinkból és csak hegyek lesznek, legfeljebb gondos kémiai elemzéssel lehet rájönni, hogy az ott nem természetes hegy. Fémszerkezetek dettó szétrohadnak, stb.


Szóval kicsit kisebb arcot és nagyobb műveltséget, kérem szépen...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!