Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor volt az első UFO kapcsol...

Mikor volt az első UFO kapcsolatfelvétel?

Figyelt kérdés
Ti mit tudtok, már a 70-es években az ENSZBEN ? vagy korábban.
2010. dec. 27. 20:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor volt, mikor a világ első frizbije szájbab@szta a világ első gyanútlan szomszédját, és már csak akkor tudta beazonositani, mikor keresgélte a fogait. Ez igy volt.
2011. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, (vagy a TV-ben beszélték?) amikor az USA ledobta a két atombombát, annak akkora volt a fénye, hogy felfigyeltek rá a távoli galaxisokban élők, hát eljöttek megnézni, mi okozta? Az első lezuhanást is én a 45-46-os évekre emlékszem Arizonában. Bár mondjuk azt nem értem, ha azok bombák Japánban robbantak, honnan tudták, hogy Arizona felett kell neki körözni, mert az USA indította?
2011. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Idézet :


"Ufó-kutató, mióta van Vénuszon élet? Eléggé lakhatatlan bolygó, szerintem. Nagy a gravitáció, vulkánok kénsav a légkörben, csak kén van, nem tudom, a barátunk, hogy tud ott élni, de minden elismerésem neki!"


Válasz :


Épp itt mondtam korábban, hogy a Vénuszon 5D-s élet van, amit pedig 1965 óta a Venyera meg a többi földi szondák észleltek, az a 3D-s Vénusz képe volt, amely köszönő viszonyba sincs a Vénusz VALÓDI képével!


Ez egyébként Naprendszerünk MINDEN bolygójára igaz!


Meg kellene végre mindenkinek tanulni, hogy az élet a világegyetemben számtalan dimenzióban és számtalan rezgésszinten van elosztva, a mi nagyon alacsony 3D-s rezgésszintünk pedig majdhogynem a 0 valós érzékelési tartomány!

2011. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért, volt már kapcsolatfelvétel? :)

Ha valahol ír az amcsi bulvár egy kacsát azt ti már készpénznek is veszitek. Grat!

2011. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amikor Hitler felvette 1 idegen fajjal a kapcsolatot.
2011. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jaaa, akkor? Bocs, már minden világos! :)))

Vegyétek be a kék bogyókat amit a nővér ad reggelente légyszi!

2011. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

legjobb ufo szakértő előadást fog tartani!

nem csak szkeptikusoknak :D

[link]

2011. jan. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Meg kellene végre mindenkinek tanulni, hogy az élet a világegyetemben számtalan dimenzióban és számtalan rezgésszinten van elosztva, a mi nagyon alacsony 3D-s rezgésszintünk pedig majdhogynem a 0 valós érzékelési tartomány!"


Én már próbáltam nekik elmondani, hogy nagyon sok különböző dimenzió van, és párhuzamos síkok, terek stb..

De nem hitték el sajnos, pedig ez mind igaz.


Kedves Ufó-kutató, van egy Interjú Henry Deacon Livermore-i fizikussal, szerinted igaz amit elmond?


Mert szerintem igen.

2011. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az első ufó kapcsolat felvétel az 50 években lett volna.


Ezek a találkozások már sokkal régebben meg történtek mint mi azt képzelnénk, I.u években is estek le csészealjak, amelyek eltűntek, én úgy vélem, hogy már a kezdetektől volt egy szervezet amik ezeket a dolgokat összegyűjtötték és eltüntették az emberek szeme elől.


A kereskedelmi kapcsolatokat az 50 évek körül tehették meg. Ez csak az én véleményem.

2011. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tartom lehetetlennek, hogy van már kapcsolat. Csak azt szeretném tudni, hogyan kommunikálnak velünk? Mert állítólag ők gondolati úton társalognak, míg mi beszéd útján. Kereskedelmi kapcsolat? Lehet. De hogyan kötik a szerződést? Gondolati úton, vagy írásban? És mi a közös fizetőeszköz?
2011. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!