Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elgondolkodtam, lehetseges...

Elgondolkodtam, lehetseges ezek az elkepzelesek?

Figyelt kérdés

Mar par napja az UFO temarol.Sok kerdest irtam es erdekes valaszokat is kaptam bar nem tudom h mennyi igaz belole.En hiszek az ilyesmikben,es nagyon erdekesnek talalom.Bar a csaladomban senki se hisz ezekben,se barataim majdnem senki se,sokszor mondtak h ne higyek abban ami nem letezik,ilyenkor felmerult bennem az a kerdes ,hogy miert ne?honnan tudjak h nem letezik ?

Nem olyan reg irtam egy szemelynek e-mailt ezekkel kapcsolatosan,es nagyon orultem mikor visszairt es megosztotta az velem az o tapasztalatait es informacioit.De mikor leirta megvaltozott minden nezetem ezek irant.

Nah de en arra lennek kivancsi, hogy miert van az mikor idegen lenyekrol beszelunk miert csak a szurkek es a reptilianok jonnek szoba ?mert az en elkepzeleseim szerint nem csak ezek a lenyek vannak rajtunk kivul nem ?De ezeket most nem cafolni szeretnem ezekben is hiszek de masokban is szeretnek ,mert sokat almodoztam arrol ,hogy milyen lenne mas bolygot ismerni meg,idegen allatfajokat,novenyeket...


Es elnezest kerek a sok szovegert ,de ha valakinek van ezekhez informacioja megosztana velem ?Es ha van informacio akkor honnan van ?


Valaszokat elore is koszonom.


2010. dec. 28. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi bizonyíték nincs rá, hogy nem léteznek, de arra se, hogy léteznek.

Én úgy gondolom, hogy 100%, hogy léteznek idegenek. Viszont az olyan baromságokon csak röhögni tudok, akik azt állítják, hogy leszállt az UFO a diófájuk alá és kezetfogtak vele. Röhej.

2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 M@x ***** válasza:
vannak még a Plejádok a Szíriusziak a Kriariaxiak
2010. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Földönkívűli élet esélye 200% hogy létezik

Földönkívűli nálunk intelligensebb élet esélye 99,9999999%


Hogy ha tényleg van olyan aki nem hisz a földönkívűli intelligens lények létében, az hihetetlenül tájékozatlan, mivel felfoghatatlan hogy mekkora a mi univerzumunk(csak azért is leírom zárójelben mégegyszer, hogy most már a tanult ostoba tudósok is tudják hogy létezik intelligens földönkívűli élet)


Az meg hogy meglátogatták ezt a bolygót a milliárd évek alatt, nem lehetetlen, a barlang rajzokról azt állítják a történészek hogy az ősemberek azt rajzolták le, amit láttak, már pedig a bölények,lovak stb. mellet vannak űrhajónak látszó tárgyak, és az embertől igencsak eltérő kinézetű Humanoidok amiken valamiféle buborék van a feje körül

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bizti van, földönkívüli szellem is meg Démon akivel lehet csináltatni dolgokat. Küldjetek ide egyet pórázon:D.
2010. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, a hozzánk látogató földönkívüliek nagy része pozitív faj, mivel nem csak kis szürkék, meg hüllők vannak - ezek korábban is csak kb. 10% képviselték a hozzánk látogató fajoknak -, de a többi POZITÍV, hozzánk képest legtöbbször SZEBB humanoid!


És különösen most, mikor a Föld nagy változások előtt áll, sok földönkívüli testvér van itt, hogy segítse az átalakulást!


A negatív fajok reklámozása egyébként már az ötvenes évek elején elkezdődött ( képregények, kitűzők, jelvények, minden ufó-újság címoldala, filmek stb. )abból a célból, hogy a földi emberiséget elidegenítsék a kozmikus testvéreitől, és féljen a velük való kapcsolattól!

2010. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aham... erdekes koszonom :)
2010. dec. 29. 16:06
 7/9 KÁELEF ***** válasza:

Ahány találkozás, szinte akkora a földönkívüli fajok változatossága. Vagyis ez is egyénfüggő és pontosan ez dönti romba az összes konzervatív elméletet. Úgy néz ki, itt inkább arról lehet szó hogy idejön valami, valahonnan és hatást gyakorol a szemtanúkra, a közeli találkozásokra értem ezt, aztán ezt minden ember másképp éli meg. Tulságosan összetett probléma ez ahhoz hogy ezt ítt eldöntsük, de én biztos vagyok benne hogy amit néhányan állítanak, mint például UFO- kutató kolléga, tévedés.

Ajánlom neked, ha érdekel a téma, a néhai John Keel munkásságát megismerni, rávilágít néhány nagyon érdekes kérdésre. Én vele értek egyet.

2010. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy értelmes válasz sem jött?

Pfej. Én meg fáradt vagyok most. Talán vasárnap vagy hétfőn írok valamit.

2010. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DancerShadow válasza:
szebbek nálunk?:O:Dszeretnék eggyel megismerkedni:D
2010. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!