Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltabb testépítők! 1...

Tapasztaltabb testépítők! 1 hónapja kezdtem kondizni mindenre és most elgondolkodtam tömegnövelőn. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az edző épp elutazott egy másik helyettesíti de még "új" vagyok ott így őt nem ismerem. 16/f 183cm magas 81kg. étrendem hét közben általában a következő:

min. napi 3x étkezés


reggelire 3 kenyér melegszendvics fél liter félzsíros tejjel


napközben suliban eszem 4 darab zsemlét vajjal és szalámival


hazajövök valami főtt étel általában spagetti szintén fél liter tejjel


délután Cerbona egy kis chips pár tábla milka (apámék pénzesek) kakós csiga yoghurt


estére 4 melegszendvics 3 zsíros kenyér

hétvégenként levest eszem meg ennél azért többet.

tudom tudom nem túl helyes de akkor is.


vélemény? Ha negatívumot mondasz építő jelleggel veszem szóval nem sértődöm meg:)


2011. júl. 27. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
51%
pénz van, ész nincs
2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

Kajálás komplett fos. Tömegnövelő étrend kell, edés után ha van zsé nyomjál tömegnövelőt, napközbe proteint.


Naponta fél kiló hús, fél kiló rizs, zöldség, vitamint is nyomjál, reggelire mehet zabos fehérje vagy tömegnövelő.

2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
Na látom van lóvé, akkor mindenből a legjobbat, mer evvel a fos kajálásoddal nem fog jönni a hús.
2011. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
f@szom eszik napi több kilós húst.. 16 évesen.. írjá mást!
2011. júl. 27. 23:05
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly??? MINDEN szar kaja, amit leírtál, semmi értékelhető tápanyag nincs közötte :D Olvasgass már utána a témának, hát nemigaz hogy mindenki csak úgy megy bele a vakvilágba... előbb kell tájékozódni, aztán belekezdeni a dolgokba. (És ez mindenre vonatkozik.)


[link] ezt alaposan nézd át.

2011. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
65%
Más nincs hülyegyerek! egy nap kell fél kiló!
2011. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
74%
ha nem megy akkor hagyd ezt a sportot a pcsába. tudom ajánlani a sakkot, vagy a balettet
2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Negatívum: az egész étrended, a-z-ig. Tökéletes étrend ha valakinek meg akarod mutatni, hogy mi a "szemét" kaja. Ha nőni akarsz akkor húst kell enni, és minőségi szénhidrátot, nem spagettit félzsíros tejjel.
2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
B@sszátok meg! 23:07 és 23:09
2011. júl. 27. 23:12
 10/69 anonim ***** válasza:
mi basszuk meg? ennyire hülye nem lehetsz. ha azt teszed amit bunkoparaszt mondott akkor nőni fogsz, ha eszed a szarjaidat tovább, akkor nem. ennyi. innentől a te döntésed. hiddel h itt mindenki leszarja h izmos leszel e vagy nem...
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!