Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit vigyünk ajándékba az...

Mit vigyünk ajándékba az idegeneknek, mire lehet szükségük?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat, ha lehet, előre is köszönöm.


Mire gondoltok, minden érdekel szkeptikusok is válaszolhatnak, de a sértő és okoskodásoktól kérlek kíméljetek.


2011. jan. 26. 23:43
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

pihent jókedvemben vagyok:)

pl egy jobbfajta villanykörtét, hasznos ajándék, és mindenkinek talál. mivel idegenes, tehát nem tudod, mit szeretnek, nem ismered az ízlésüket, hobbijukat stb., házi szilvapálinkát is adhatsz nekik, rendes ember azt szereti.

2011. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Miért,indultok valamilyen más bolygóra felfedező útra?:) Vigyetek engem,én egy mintapéldány vagyok,és még gyönyörű is:)Amúgy meg csapágyat,különféle méretekben.
2011. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
lfsz: :D Ő,nem emberekre gondolt....:D
2011. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
én sem.
2011. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

az Alienekre gondolsz?

elég ha magatokat viszitek, örülnek, ha felzabálhatnak.

2011. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Attól függ, hová mész. Én egyébként valamiféle magot vinnék, pl.valamelyik gyümölcs magja, azt bármikor be tudsz szerezni. Tudod, a legegyszerűbb a legjobb:) na és persze szimbolikus.
2011. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Olyan port, ami vizelettel keverve ihatóvá teszi azt.
2011. jan. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Én egy anal vibrátort küldenék nekik, azzal szórakozzanak, ne velünk. Majd diator kitanítja őket a szakszerű használatról.
2011. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem indulunk más bolygóra, csak úgy akartam felrakni a kérdést, hogy mit vinnétek az idegeneknek ajándékba :)


am meg köszi a válaszokat. :D

2011. jan. 27. 12:46
 10/33 anonim ***** válasza:

Ez olyan tág fogalom, hogy "idegenek". Attól függene az egész, hogy milyen típusú idegenek, egyáltalán hogy kommunikálnak, tudják-e értelmezni, az ajándék fogalmát, ugyanaz-e a jelentése, ha adunk nekik valamit, mint nálunk.

Egyedül találkoznék-e velük, esetleg egy kollektív találkozás lenne a Föld népeivel, lenne-e valami infónk arról, hogy milyen életformáról van szó, mik a szokásaik.


Egy hozzánk hasonló fajnak el tudnám képzelni, hogy az országok vezetői (most elképzeltem a Viktort ufonautákkal dumcsizni... hehe-he...he....hehehe!!), vagy képviselői valamilyen, a saját népükre jellemző, a hagyományaikat jellemző jelképes ajándékokat adnának.

Inkább ilyesmit, mint azon próbálkozni, hogy valami hasznossal lepjük meg őket, aztán jól mellétrafáljunk. :D

Viszont ha eleve tudnánk, hogy mire van szükségük és megvalósítható lenne, persze könnyű lenne.

2011. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!