Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit üzennél az idegeneknek...

Mit üzennél az idegeneknek rajtunk keresztül?

Figyelt kérdés
Én, Diator és 404 nem sokára elmegyünk egy idegen civilizációt meglátogatni. 404 -et elméletileg egyszer elvitték földönkívüli lények, de rosszul volt nem bírta ki végig az utat és visszahozták. Most új erőt gyűjtött és ismét el akar menni, véghez szertné vinni a földönkívüli expedícióját. Diator és én csatlakozunk hozzá. Ufo-kutatót is szívesen vinnénk ha úgy gondolja, jelentkezzen Diatornál privát levélbe.
2011. jan. 27. 23:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%

,,Még egyszer vissza ne hozzátok ezeket a szerencsétleneket! Ajándék. Élveboncolni, kísérletezni. Kapjátok szét őket, ne sajnáljátok!


Szeretettel"

2011. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 Roger Smith válasza:
Küldjék vissza Elvis-t!!!
2011. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Azt hogy barátkoznánk velük, kössünk szövetséget és együtt erősebbek leszünk! Ez lesz az UNIVERZUMI UNIO vagyis UNI-UNIO
2011. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 M@x ***** válasza:
Azt hogy jöjjenek el Abasárra meg egy csomó helyre Magyarországon mert bajok vannak...
2011. jan. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen erre a kérdésre gondoltam könyvmoly a, talán még nem kellet volna elmondani, 404 nélkül.


Ezért most lehet megharagudott ránk.


Kedves 404 ha nézed akkor, ne vedd a szívedre... :(

inkább te is szólj hozzá a témához :)

végül is előbb vagy utóbb el kellet mondani nekik is..


A véleményem a kérdéshez: már alig várom.

2011. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatfelvételig nincs sok idő hátra!


Várjátok ki türelmesen, azaz : lelkileg készüljetek fel rá - ez elsősorban POZITÍV gondolkozást jelent!

2011. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

Vigyetek haza! hazaaaaa!

E.T.

2011. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:

ufó kutató eljönnél velünk? Ha már úgy is kiderül... ? én örülnék neki,


Elszeretném mondani, hogy ufó kutató nagyon okos még nálam is, és könyvmolynál is, de 404-nél talán nem....

Én örülnék ha te is jönnél, majd meg beszéljük, meg kérdezem 404-et hogy jöhetsz-e, remélem igent mond, de nagy a valószínűsége, hogy nemet mond, remélem nem...


A nagy kérdés eljönnél velünk ufó kutató?

2011. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Vigyetek mar el engem is kerlek! Kivancsi vagyok mi lesz a masik bolygon. persze ketlem hogy lesz barmi is vagy barkit elvisznek...de minden lehetseges...
2011. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
Ha mentek akkor,uzenjetek meg valami baratsagos nem ilyeszto idegen fajnak h szivesen megismernem :D
2011. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!