Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezen a videón két szemtanú...

Ezen a videón két szemtanú felvétele látható ugyanarról az ufo észlelésről, egymás mellé igazítva. Mit gondoltok? Helyszín:Jeruzsálem Dátum:2011. január.28. hajnal 1:00

2011. febr. 3. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szar a minősége, ez bármi lehet, de hogy nem ufo, az biztos.
2011. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem is aminőség a lényeg ennél a felvételnél,hanem hogy lefelé mozdul az a valami és nagyot villan,aztán kering körbe körbe.Jó!Nekem tetszett,bár ezt is meg lehet csinálni számítógéppel,de akkor is f@sza.
2011. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyi bolygó van a világegyetemben, hogy egyszerüen kizárt dolog, hogy ne legyen valahol értelmes lét. Más kérdés azonban, hogy ide járnak e partyzni... Szerintem ez is csak egy kamuvideo, de majd egyszer lesz egy igazi, jobb minőségű is :)
2011. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz véleményt mondani. Ha nem akarok itt okoskodni, csak annyit mondhatok, hogy bármi lehet.
2011. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg csak annyit mondhatok hogy ez igazi és hogy a szkeptikusok megint valami hülyeséget kitalálnak hogy huuu ez biztos valami rakéta volt, vagy göbvillám vagy ilyesmi.
2011. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azaz! :D Ledes orosz űrhajó!
2011. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetris ***** válasza:

Ha én képes lennék a számítógéppel ilyen vvizuális trükköket csinálni, hát inkább valami másra használnám a tehetségemet. Amiből hasznom is lenne.

De ha nem gépes trükk, akkor mi?

2011. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Íme egy haramdik közelebbi felvétel az UFO-ról:

http://www.youtube.com/watch?v=iAMT65z8oTI

2011. febr. 3. 18:31
 9/11 tetris ***** válasza:

Azt írja az első, "bármi lehet, de UFO nem..."

Ha bármi lehet, akkor UFO is lehet. Szerintem ez igenis egy idegen létforma által a Földre küldött felderítő eszköz. Hogy mit akart felderíteni éppen Jeruzsálemben éjszaka közepén, azt még nem tudom.

2011. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
miért lenne fake? mi értelme lenne egy erősen vallásos országba ilyen fake videot csinálni! egyébként meg ha voltak szemtanuk, és sokan voltak, már pedig több kamera is felvette, akkor nincs miről beszélnünk
2011. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!