Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2011. 07.30. -án a Szalajka-vö...

2011. 07.30. -án a Szalajka-völgyben éjszaka 23:00 körül látta még valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2011.07.30.án lenn voltunk a Szalajka völgyben és épp az Éjszakai Lovas Show műsorát néztük amikor 23:00 körül elkezdtek fényes pöttyök feljönni az égre. kb 11 db lehetett és elkezdtek alakzatokat formálni. Elősször olyan volt mintha a göncöl szekeret ábrázolnák, utána szétszéledtek kicsit, volt amelyik eltávolodott, és eltűnt. utána olyan alakzatot vettek fel mint a dobókockán az 5ös szám csak belül 2 pötty volt vízszintesen és nem csak egy. látta még ezt valaki? mi a barátnőmmel láttuk, de a fényképező minősége miatt nem tudtunk se képet sem videót készíteni a jelenségről. ha valaki talál róla képet vagy videót akkor linkeljétek be. köszönöm.
2011. aug. 1. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=n_urM551M20&feature=player_em..


inkább erre hasonlít, bár lehet hogy csak azért mert itt is éjjel van. azt nem írtam hogy a színük az narancssárgás pirosas volt, és igen jól látszódtak.

2011. aug. 1. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Lampionok lehettek, Egerben is egyre többen eregetnek ilyeneket.

Múltkor 2 bambuló majdnem elütött minket, mert a kocsiból az "ufótámadást" figyelték :D

Nyaralásra falura vinni is akarunk magunkkal, szegény falusiak mit fognak hinni :DDDD


[link]

2011. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tom Benko ***** válasza:
Már megint diszkó volt...
2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a lampionok nem vesznek fel maguktól pontos alakzatokat többször is legalább is szerintem azt én kizárnám. diszkófényre sem gondolom hogy az lehetne. ha a diszkóból is ilyen fényeket produkálnának az égre akkor bizonyára megszokott lenne ennek a látványa mindenütt ahol van diszkó. pontosan olyan volt mint a videó amit linkeltem csak ezek többen voltak. és többféle alakba álltak össze.
2011. aug. 1. 14:43
 6/13 A kérdező kommentje:
megnéztem a lampionos videót. nagyon hasonló, de azok mozogtak oldalirányba is nem csak fel-le. és mindkét irányba tehát nem csak a szél fújta őket. nem tudom. fogalmam nincs mi volt az.
2011. aug. 1. 14:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek idegen elolenyek urhajoi voltak. Legalabbis mas esszeru magyarazat nincs ra. Szerintem ebben nincs semmi extra. Csak a Tejutrendszerben kb. 200-400 milliard - a Naphoz hasonlo - csillag van. Mindegyiknek tobb bolygolya lehet. Ez rengeteg bolygot jelent. Tuti, hogy ennyi sok bolygo kozul nem csak a Foldon alakult ki ertelmes(nek nevezheto) elet.
2011. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ufót. Nem nagy dolog.
2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én sem gondolom, hogy csak mi vagyunk sőt biztos hogy nem.

csak engem sokkolt kicsit, más az amikor hallok róla és más amikor saját magam tapasztalom. én most láttam ilyet elösször. bizonyára mindenkire máshogy hat.

2011. aug. 1. 18:31
 10/13 anonim ***** válasza:
nah már megint sok volt az LSD
2011. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!