Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igazi, vagy...

Szerintetek ez igazi, vagy valahogy megcsinálták?

2011. febr. 3. 18:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért most kicsit parázok, szerintetek békések? Remélem megosztjuk egymással a tudásunkat, nem egymásnak rohanunk, ha tényleg valódi.
2011. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Remélem mihamarabb felkerül a videó, amiből kiderül, hogy fake, mint általában. Bár titeket semmi sem fog meggyőzni.
2011. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

De el tudom képzelni, hogy internetről vesznek egy ilyen képet, amit én is találtam két mp alatt:

[link]

Rá világítanak egy pöttyöt és kész is. :)

És ezen a videót is látszik, hogy csak egy háttér fotó és csak a pöttyi mozog.

http://www.youtube.com/watch?v=7Zn0IVBWTG0&feature=related

BUSTED

2011. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

22:21

Ha olyan technikájuk van, hogy több száz fényévről ide tudnak jönni és ilyen járműveket csinálnak, akkor mi a lótúró tudásunkra lehet nekik szükségünk. :D

2011. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazi,,, de gondolom hogy a titkos kormány emberei erre is kitalálnak valamit hogy kamu amikor nem is kamu....
2011. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ez kedves diatrol, de nem vagyok a titkos kormány embere. Csak meg kell nézni a felvétel. De hát erre mondják, hogy az emberek elvakultak. :)
2011. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 00:05 ös!

Össze sem lehet hasonlítani a kérdező által linkelt és az általad linkelt videót!

Nem tisztáztad, mert a te videódban:

-A kép alján,amikor a vége felé lejjebb mozdítják a kamerát,akkor az a fal nagyon természetellenesen "mozog".


-Az "UFO" nak a "fénye" nem képez átmenetet, olyan mintha szilárd fehér tárgy lenne.(vagy csak paint trükk...)


-Nincs a videón mozgó fény,még az utcai lámpák fénye sem verődik vissza más szögben mikor mozgatják a kamerát.



A kérdező által linkelt videóban pedig:

-Láthatók mozgó fények az UFO-n kívül

-egy ember áll és mozog a felvételen

-az utcai fények mindhárom külön felvétel szögéből másak

-Az UFO fényének van átmenete,nem látszik szilárd fehér tárgynak

-Amikor az UFO felrepül,akkor a kamerát elég magasra felmozdítják az UFO után(Ellentétben az általad linkelt videóban,ahol valószínűleg nem volt elég nagy a kép.).



Véleményem szerint a te videódban tényleg csak egy fényképet láthatunk,de ez nem igaz a többire.



Köszönöm hogy elolvastátok.

2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A két videó ugyan abban az időpontban lett feltöltve. Szerinted ha az egyiken tiszták kivehető, hogy fake, akkor a másik nem lehet. Nem csak paint létezik, hanem komolyabb videó szerkesztő programok is. Nem tudom ebből egy rossz minőségű videóból, hogy állapíthatod meg ilyen biztosan, hogy pl. mozog a fény, vagy, hogy nagyon magasra emelték a kamerát, kukk sötét van, csillagok sem látszanak. Szóval nem sok értelme. Az, hogy ott meg egy ember áll, nem bizonyít semmit, főleg, hogy nem látszik pontosan hol áll, mármint nem látszik a lába.

Tutti, hogy fake, és várom a leleplező videót.

2011. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát Ok.

Szerintem nem látszik fake-nek.

Majd meglátjuk.

2011. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

szerintem meg egetverő nagy baromság hogy ennyire csodákat csaptok belőle. namindegy..

szerintem csak akkor jönnek közel a földhöz, meg iylen városokhoz, ha valami gond van a hajóikkal repűlőikkel vagy mi a fenék ezek a tárgyak.. más különben jó messzire elkerülik a földi szférát

2011. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!