Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A napunk mellet két hatalmas...

A napunk mellet két hatalmas Űrhajó? A Nasa tagad? A Nasa cenzúrázta volna a képeket amit a saját oldalára rakott fel?

Figyelt kérdés

Most legújabb fejlesztése NASA ismét cenzúrázta UFO-típusú objektumot a STEREO honlapján archivált képeket, miután készített egy videót hozza a figyelmet, hogy az UFO típusú objektumot!

Egy kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=zvG0xKSaHOo&feature=player_em..


A NASA eredeti cenzúrázott kép: [link] (ezt a képet cenzúrázta)


Eredeti kép, amit a NASA törölt, halott link: [link]


A NASA után retusálják kép: [link] (amit a Nasa retusált, ahonnan már letörölte az objektumokat)


A képek 2011, január 22-én készültek , a retusált kép között egy-két perc különbség van, Sok dolog egybevág,

Az én véleményem miszerint a NASA titkol, tagad és a valóságnak meg nem felelt, idegenekkel való dolgokat nem tesz közzé.


forrásaim: [link]


2011. febr. 20. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
89%

fake, mint az összes ufós kérdés


nem lehet ilyen közel a Naphoz! megégnek!

2011. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
92%
szerintem nem fake..én hiszek az ilyesmikben.nem csak mi vagyunk az univerzumvan.
2011. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
*univerzumban
2011. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 tetris ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy azért cenzúrázhatta ezeket a Nasa, mert katonai jellegű műholdak, amik hiper-szuper titkosak.

Bár mit akarhatnak katonailag a naptól?

De ha nem földi eredetű műhold, akkor ez tényleg csak intelligens lények által létrehozott objektum lehet, mert ilyen szabályos, szimmetrikus formát a természet nem képes előállítani.

Nagyon érdekes és elgondolkodtató!

2011. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
én is hiszem hogy máshol is van élet, de most az elsőnek adok igazat.
2011. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:

Nem tudom..én márcsak magamban hiszek.

De hogy a fenébe szivároghatnak ki az eredeti fotók, ha annyira titkosak..?

2011. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
44%
A NASA úgy hazudik mint a vízfolyás! De ezt az emberiség érdekébe teszik mer ha kiderülne az igazság akkor kitörne a káosz és másnap senki nem menne dolgozni és helybe összefosnák magukat az emberek!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 tetris ***** válasza:
Ha január 22-én már a Napnál voltak, akkor mostanra már ideérthettek.
2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztél egy videót youtubon és máris bekamuztad. Gratulálok, igazi birka vagy...
2011. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a Naprendszerbe jött volna pár idegen, semmilyen földi technológiával nem tudtuk volna elpusztítani őket, és már rég elfoglalták volna a bolygót. Vagy infot gyüjtenek, és a jövőhéten foglalják el. Semmit nem lehet tenni.
2011. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!