Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átestünk a ló túlsó oldalára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átestünk a ló túlsó oldalára?

Figyelt kérdés

Van 1 srác az egyetemen, akivel kb. 2 hónapja (elsőévesek, évfolyamtársak vagyunk) kicsit ,,kerülgetjük" egymást. :) Értem az alatt azt, hogy külsőre bejövünk a másiknak, és elég sokszor (viszont nem elégszer) beszélgetünk, egymás mellé ülünk. Jegyzeteket cserélünk, ritkán együtt jövünk ki a suliból és megyünk 1 darabig.

Ez idáig nem lenne rossz (bár a fentieket tehetnénk gyakrabban is), de úgy érzem, átestünk a ló túlsó oldalára. Nemrég volt 1 sulis buli, és azon kívül, hogy beszélgettünk, illetve egy kisebb társasággal/-ban táncoltunk (tehát nem egymással), nemigen közeledett hozzám. Persze puszival búcsúztunk el, és tudom, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, de ez azért kevés. Szerintem az lehet a helyzet, hogy - mivel komolyabb, iskolai dolgokról is sokat beszélünk, meg általában is viszonylag sokat beszélünk - nem mer közeledni hozzám, mert már ,,nem vagyunk elég lazák", ha értitek. Persze sokat röhögünk mindenen, nem stréber dumálást folytatunk, csak ismerjük a másik komolyabb oldalát, tudjuk, hogy a másik nem egy link figura. Egyszóval attól félek, hogy megmaradunk ezen a barátsághoz hasonló szinten. Van ebből kiút? Előfordult már Veletek ilyen? Mit tapasztaltatok? Mit tanácsoltok?


2011. okt. 22. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz: hívd el valahova. Ha nem teszel semmit, és ő sem mer, akkor igen, megmarad ez a baráti állapot. Hívd el teázni kettesben...stb. Ha jól érezte magát, akkor ezen felbátorodhat és a következő találkozót majd ő kezdeményezi. így végül kialakulhat valami komolyabb is.
2011. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért az egyetemen már nem úgy kéne viselkedni, mint a hülye tizenévesek.
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, olyan gáz, hogy tinik módjára viselkedünk. De mit csináljak akkor? Kezdeményezni nem fogok, mert nagyon megütöttem már a bokám. :S
2011. okt. 22. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelezz neki valahogy , hogy erezze nem csak baratkent tekintesz ra.Lehet azt hiszi, hogy te nem latsz tobbet benne egy baratnal, s o is mint ahogyan te is feltek a visszautasitastol. Biztosan nagyon jol erzi veled magat s tart attol hogyha esetleg kezdemenyezne s ugyanakkor te visszautasitanad akkor megromlanak koztetek a viszony.

Bokolj, vagy tenyleg hivd el olyan heyre ahol NEM a sulirol beszelgetnetek hanem magatokrol: hobby, csaalad, allatok vagy barmi a sulin kivul. Ha ezek utan sem lep a srac akkor bele kell nyugodnod hogy talan soha nem lesz tobb koztetek, de egy kis batoritaskent mondom, hogy fiu es lany kozott nincs baratsag. Hiaba probaljak ezt bebeszelni, mindannyian tudjuk hogy a hatterben sokkal tobb huzodik meg. Talan akkor vesszuk ezt eszre amikor egy ideig megszunik a kapcsolat pl elutazik az egyik fel. Ilyenkor elkezd hanyozni s ekkor dobbennek ra hogy ez mar nem baratsag!!

Sok sikert neked!!! Remelem szerencsevel jarsz:D

2011. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezz,oké,hogy egyszer volt egy rossz tapasztalatod,de ez a fiú nem ugyanaz az egykori pasi.Mi is hasonlók voltunk a barátommal,csak mi másfél évig kerülgettük egymást az egyetemen,aztán meguntam,odamentem hozzá és kezdeményeztem.Azóta lassan 2 éve járunk(én is féltem,de legalább ki mertem mondani és nem azon agyalok,hogy mi lett volna,ha...).Csak hívd el valahova kettesben,akkor,ha nem totál vak az ilyen dolgokban,valószínűleg levágja a dolgokat és vagy összejön,vagy nem...sajnos benne van a pakliban,hogy visszautasít,de legalább nem szenvedsz emiatt évekig,amíg csoporttársak vagytok(nekem szerencsére félúton sikerült kiböknöm a dolgot)...vagy esetleg várhatsz még egy kicsit,hogy jobban kiismerd őt,de én ha visszaforgathatnám az időt,már előbb megmondtam volna a barátomnak,hogy tetszik nekem.
2011. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám, hogy hívd el valahova. Olyan helyre ahol tudtok meghittebben is beszélgetni, aztán meg kell figyelned, hogy látod-e azt a 'szikrát' vagy teljesen közömbös irántad. Ha látod, akkor egyértelmű: csináljatok még több dolgot, menjetek randi féleségre, érj hozzá többet, küldj felé apró jeleket, és csavard el a fejét. Ha közömbösnek látod, akkor se feltétlenül kell úgy maradnia, de csak rajtad múlik, hogy sikerül-e megváltoztatnod a hozzáállását, mivel ez egyéni dolog, nem ismerem a fiút, szóval ezügyben nem biztos, hogy tudnék tanácsot adni :) de remélem sikerrel jársz.
2011. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16/L
2011. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!