Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kedves fórumozók. Miért...

Kedves fórumozók. Miért vagytok annyira biztosak abban, hogy földönkívüli élet nem létezik? Szerintem botorság ilyet gondolni.

Figyelt kérdés
Egyes emberek, itt is, a személyes ismerettségi körömben is, váltig állítják, hogy márpedig földönkívüli élet NEM létezik, CSAK mi létezünk. Én nem is értem a gondolkodásukat, megmondom őszintén, mert én ezen sose gondolkodtam el, hogy "mi van ha más nem létezik?" mert számomra annyira egyértelmű, hogy az univerzumban, ami hatalmas, csak ezen a kis bolygón legyen élet, már gyerekkorom óta. És igazából erre is lennék kiváncsi, hogy ezt egyáltalán meg tudják-e magyarázni, hogy miért tagadják ennyire.
2011. febr. 21. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Azért,mert azt súlykolták beléjük,hogyha van náluk jobb,fejlettebb,okosabb,akkor attól inkább félni kell.


Ezzel végtére is nincs sok baj,csak nem segít a kapcsolatfelvételben,hanem a félelem és tagadás körforgását erősíti.

2011. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek olyan űrlények, de hogy idejönnek és éjjel riogatnak meg majd leigáznak minket, meg h plejádok, krixkraxok meg raptoidok azt nem hiszem el...
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

természetesen én sem olyanokra gondoltam:D

bár most olvasom vissza a kérdésemet, elírtam picit, de attól még érthető :)

2011. febr. 21. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem állítanám,hogy nem lehetséges földönkívüli élet valamilyen szinten. Csak ezt még egyenlőre semmilyen bizonyíték nem támasztja alá,csupán feltételezések.
2011. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 iDev ***** válasza:
Szerintem azt csak nagyon kevesen állítják, hogy a földön kívül sehol nem létezhet élet. Amit többen mondanak (köztük én is), hogy az a sok baromság, amit nagy szemű zöld emberekről, meg fényes űrhajókról összehordanak itt.
2011. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Márpedig biztosan létezik a mi bolygónkon kívül is élet, ennyire nem lehet senki sem übermensch, hogy azt gondolja, hogy csak ezen a szegletén az univerzumnak létezhet élet, és csakis a Földön. :) Nem rád gondolok, kérdező, hanem a kérdésedben szereplő emberekre. :)
2011. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bretso ***** válasza:
Hiszek benne (ez a helyes kifejezés, mivel tudtommal még nem bizonyították, csak feltételezik), hogy van földönkívüli élet. Azonban az a sületlenség, ami ezen a fórumon is dől az ufokutatókból az alapjáraton is ostobaság, mint ahogy az elrablások és seggbekukik is.
2011. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem van élet a földön kívül, de az amit a iDev féle degenerált kötekedő gyerekek írnak az már unalmas. Nem hangzik el úgy egy kérdés hogy ők ne kötnének bele valakibe és ezt kell olvasni nap mint nap. Borzalmas. Majd figyeld meg.
2011. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

en szemely szerint meg nem talalkoztam olyan emberrel, aki tagadta volna a foldon kivuli elet letezeset.


Szerintem te kevered az ufo hivokkel nem hivokkel...


Ugyanis azt hogy is mondhatna ertelmes ember, hogy nincs elet a foldon kivul amikor egy iciripiciri szeletet ismerjuk a teljes univerzumnak.


sot most, hogy a vegere ertem mar egeszen biztos hogy te az ufo nemhivokkel kevered, tevesen.


( vagy nyugodtan masold be azt a linket, ahol a foldon kivuli eletet zarja ki barki)


segitek, a nasa is kutatja a foldon kivuli eletet, nem is kicsit.( ebbol az kovetkezik h nincs kizarva mert nem is lehet)

2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én például abszolút nem tagadom azt, hogy lehetnek. Ha a világmindenség a Mendelejev-féle periódus rendszer elemeiből épül fel, ha más bolygón is van víz, levegő, napfény stb, akkor ahogy az univerzum bolygóinak számát vesszük, sokkal kisebb arra az esély, hogy nincs rajtunk kívül élet, mint arra, hogy van. Tehát én úgy is mondhatom, hogy hiszek benne, Mármint abban, hogy leHET élet máshol. Ugyanakkor roppantul sajnálok két dolgot: az egyik az, hogy MINDEN KÉTSÉGET KIZÁRÓAN megbizonyosodni, ezidáig NEM állt módomban, a másik meg az, hogy sokan hülyére agyalogják magukat, lejáratják ezt az amúgy felettébb érdekfeszítő témát. De ne is haragudjon senki, de én csak megvetni és szánalmasnak tartani tudom ezt a sok krixkraxos, reptoidos, plejádos idióta baromságot.
2011. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!