Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegen civilizációk mért...

Attila6 kérdése:

Az idegen civilizációk mért nem vették fel velünk nyilvánosan a kapcsolatot? Talán tiltja valamelyik Univerzális törvény?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:41
1 2
 11/20 M@x ***** válasza:

Én hitetlen?

Mutass kérlek egy választ amit én írtam és hitetlennek tűnök benne!

2011. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hm... úgy emlékesztem ,de ne haragudj ha megbántottalak ,te neked sikerült már elérni valami sikert ezügyben?
2011. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 M@x ***** válasza:
Hát, láttam már Ufót és sikerült szereznem olyanokat akik a barátaim de ezt hülyeségnek tartják és ezért csúfolnak...
2011. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ááááá ,nemár ,komolyan ,és hogyan nézett ,ki, dejólehetett ,biztosan az volt, mert ennek elég kicsi a valószínűsége hogy idejönnön és meglátogasson.
2011. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 M@x ***** válasza:
Nem űrlényt láttam hanem Ufót!:)
2011. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy éppen azért, amiért mi se vettük fel a kapcsolatot velük.
2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért találták ki az ufósok hogy legyan mivelérvelni, mivel nem jönnek az UFÓK.
2011. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy felveszik velünk a kapcsolatot, csak mi nem tudunk az az egy bizonyos univerzális törvény miatt befogadni őket...mivel mi nem tartjuk azt be...ez pedig egy mentális szabály, ami két részből áll, pontosabban az egyik csak az alapja...ez az egyik, hogy tudjuk egyáltalán milyen megjelenésű a létezés a világ, hogy mi mik vagyunk...ebből két fajta van és az egyik ugye a "rossz"...a másik dolog és egyetlen mentális szabály pedig a jellemszabály...amíg az egyén önző és fél tudatában, addig elfogult, amíg pedig elfogult, addig nem tud tisztán látni...amíg pedig nem tud tisztán látni, addig nem képes elfogadni az univerzális igazságokat, viszont a jó hír, hogy idővel mindenki egyénenként belátja azt, s egyébként az alap nem ismerése miatt van önzés...tehát tévedésből. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért mert nem léteznek és kész....
2011. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igen tiltja az :Elsődleges irányelv.
2023. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!