Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a földönkívüliek...

Összefogás kérdése:

Hisztek a földönkívüliek létezésében? Ha a saját szemetekkel látnátok közelről egy UFÓ-t, az elég meggyőző lenne?

Figyelt kérdés
A jó hír: mindez megtörténhet, ha legalább 1 millió ember ezt szeretné! Írjatok véleményt, ajánljátok ezt a honlapot ismerőseiteknek, kérjétek meg őket, hogy Ők is válaszoljanak.
2011. febr. 27. 01:32
1 2 3
 21/26 Gabriel99 ***** válasza:
Hitler 1889-ben született, szerinted ma is él? ne röhögtess.
2011. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
404 a mit jelent hogy most éli Hitler a 10. életévét? Mért ott hány életév van? Ezek szerint meghosszabbították az életét vagy mi?
2011. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hiszek a Földön kívüli élet kialakulásának az esélyében.

Ha látnék is valamit, ami ezt bizonyítja, igen, az meggyőző lenne.

Amiben nem hiszek: az a sok ostobaság amit összeförmednek egyesek a gyk-n. Rep(rap)toidokról meg plejádokról. És nem hiszek ezekben az univerzum törvényei handabandákban, meg a föld alatt ezer évek óta itt élő, embernek is álcázni tudó akármikben sem.

Ja és abban sem hiszek, hogy ilyen "webes aláírásgyűjtéssel" elő lehet csalogatni valami idegen lényt. Marhaság.

De abban hiszek, hogy máshol is lehet élet.

2011. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

én hiszek bennük. (:

szerintem nem ok nélkül találtáákki (Y):S

2011. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Jééé a válaszokon szét visítottam az agyamat.Azon gondolkoztam hogy ezt a sok f**zságot felrakjam e napiszarra vagy ne?! (van egykét elmebeteg fazon) -_-'
2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

A NASA nem bírja bizonyítani hogy nincsenek.

Élő adásba szakadt meg a videó felvétel mert valami besétált a kamerába.

Erről ennyit.

2017. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!