Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az emberiség keletkezéséről a...

M@x kérdése:

Az emberiség keletkezéséről a Bibliában is más van 404-től is mást hallok, az Aryana Havah által írt Inuaki, a bennem élő reptilián című könyvben is mást olvasok. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 10:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az egyedfejlődés végig követhető a magzati fejlődésnél Evolúció lezajlása rövid időn belül. A zigótától a kifejlett magzatig. Ez neked miért nem bizonyítás?
2011. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

8000 vallást ismerünk. Mind mást mond.

A tudomány csak egyet mond, és az az igaz.

2011. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne Isten nem hagyná hogy az a sok szerencsétlen gyerek éhen haljon meg az a sok szenvedés áááhhh... még hogy jóságos mennymán nem látni.
2011. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Vallás azért van, hogy legyen mibe hinni kapaszkodni
2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért, a tudományba nem lehet "hinni"

Én a tudományba kapaszkodok, nem a hitbe.

És a tudományban hiszek.

Ez ugyanolyan mind ha aszt mondanám, hogy a hitben hiszek.

A tudományban meg a hitben ugyanúgy lehet hinni.

2011. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen, a tudományban is lehet hinni.

A különbség az, hogy abban nem kell - mert működik hit nélkül is.

Egyetlen vallás sem működik hit nélkül.

2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A tudományban nem lehet hinni, az van, és kész, el kell fogadni, nem hit kérdése. Az nem ad neked reményt, hogy lehet még jobb is.
2011. febr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, én hit nélkül is jól megvagyok :D

Én nem hiszek semmiben, csak a tudományban, de vannak céljaim, és az a lényeg.

És az hogy célunk legyen ahhoz nem kell hit.

2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is elmondom mért mese a biblia.


Hol volt hol nem volt, volt egyszer egy Noé nevű férfi, aki 100 vagy 300 éves körül volt. Ez a férfi 5 km hosszú és 3 km széles tutajt, vagy bárkát készített, és a világ összes állatából egy párt össze gyűjtött. Fogta magát, nekivágott Afrikának gyalog, hogy begyűjtse az össze vadállatot, oroszlánt, leopárdot, tigrist, jaguárt, elefántokat, zebrákat stb... ja és az ottani pókokat és az össze hangyafajtát. Mikor kész volt, hazavitte őket gyalog. Mondá az oroszlánoknak :

- jertek vélem Isten parancsolatára.

És lám, az összes vadállat utána gyalogolt Afrikából egész hazáig. Mikor ezzel Noé kész lett, nekivágott a föld másik oldalához is, gyalog, hogy onann is elhozza az összes fajt. Mikor ezzel kész volt, nekilátott az északi sarknak pingvineket vadászni, és rozmárokat. amik hazafelé szintén loholtak Noé gazdájuk után. Utána jött a déli sark, és mind ezt gyalog.

E közben a lányai gyűjtötték a bogarakat, rovarokat.


Mikor az össze faj benn volt az 5km hosszú 3km széles monstrumban (mert az összes fajhoz kell ekkora monstrum), eleredt az eső és akkora eső esett hogy az egész föld óceán lett. A hatalmas monstrum a 100 milliárd tonnájával a víz felszínén úszott.


Az óceán élőlényei kipusztultak, mert sós vizi lényekhez méltóan nem bírták az eső édes vizét. Minden tengeri faj kipusztult, de nem baj, mert Isten vissza termtette azokat.

2011. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Kíváncsi lennék, ezt hogy magyarázná meg egy pap :D

Arról nem is beszélve, hogy (nem tudom milyen kevés ideje volt) asszem kb. 1-2 hónapja, hogy megépítse a Titaniknál is vagy 10-szer nagyobb hajót, ami több évig tartana, de ennyi időt biztos nem adott "Isten" , ezután még az összes állatot? Pfff...

Kíváncsi vagyok hogy voncolta be hajójába pl. a kék bálnát. Mocsári tigrist... Élőben az kinyiffantotta volna.

Szerintem is ez az egész "Isten" egy mese...

Nézzünk egy másik mesét gyerekek :D


A legelső ember, akit megteremtett Isten: Ádám.

Az édemkertben, amit szintén ő teremtett.

Majd látta, hogy Ádám unatkozik egyedül...

Fogta magát, és Ádámnak kivette egyik bordáját, amiből (nem tudom hogyan) elkészítette Évát.

Ebből már az is mese, hogy miért nem megteremtette Évát?

Miért kellett ezért kiamputálni Ádám testéből az egyik bordáját, majd gyorsan életmentő beavatkozást elvégezni Ádámon, bele ne haljon a sebbe... Majd Éva, nem tudom milyen csúnya lehetett, mivel egy bordából állt...

Majd egyszer csak a paradicsomba megláttak egy mérges kígyót.

- Hé te vazze, ki vagy?

- Én vagyok a kígyó, az a lény, akit Isten legjobban utál.

- Akkor miért teremtett mégis meg, ha ennyire utál?!

- Hát vazze, aszt magam sem tudom, de mennyé egyé egy jót arról az almafáról-e foresz!

Éva odament, levet egy almát, majd Ádám is levett egyet és megették. Majd benőtt agyuk lágyuk, okosabbak lettek hirtelen! Majd Istenke kizárja őket a paradicsomból.

Itt a vége, fuss el véle :D

2011. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!