Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy linket kérek ahol 404...

Egy linket kérek ahol 404 arról beszél, hogy kapcsolatba lépett idegel lényekkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 12:07
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Azt is leírta hogy néztek ki de nem ide. Azt külön. De azt nem tudom bemásolni mert egy írható CD-n van van és az most nincs nálam. De arra emlékszem hogy szürkés-barna színűek és magasok.

2011. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Pákóra meg Justin Bieberre én is tekergetném a fejem, mert zavarja a hallásom :) de a másik két dal szép. Érdekes történet egyébként, kíváncsi lesz rá, ha kijön a könyv....
2011. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több? Mi lett a szomszéddal és a kutyával?
2011. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Igaz, tényleg a szomszéddal mi lett meg a kutyával?:)


És egyébként 404 ő fiú vagy lány?

2011. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a szomszéd fiú nem emlékszik ezekre, szerinte kitörölhették az elméjéből. Még arra sem emlékszik, hogy átment volna megnézni van-e áram. De a fiú anyja emlékszik rá hogy átküldte 404-hez, ő küldte át a fiát a szomszédokhoz hogy nekik van-e áram. Az anyja nagyon is emlékszik rá hogy átküldte. De a fiú még erre sem emlékszik. A kutya is és a fiú is jól vannak. De nekem most mennem kell dolgozni. Sziasztok!
2011. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

Szia :) jó munkát:D

érdekes volt a történet.

és tényleg könyv lesz belőle?

2011. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan könyv lesz amibe sok történet van. Nekem van egy nagy csomó könyvem ami ilyen típusú találkozásokról ír. Nem az egész 404 ről fog szólni csak max. két-három oldal. Azért meg nem érdemes megvenni egy könyvet. :D A zenék tetszenek mind, de a fekete pákót nem kellett volna az olyan izé komolytalan. De a többi szép szám. Mért tekergették a fejüket a zenékre? Ők nem szoktak zenélni? Szerintem a zene maga a művészet. Na mindegy attól lehetnek kedvesek. Végül is nem lehet mindenki olyan tökéletes mint az ember!
2011. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

ez nekem is furán esett ahogy olvasom , a kb 50 éves hihetetlen tapasztalatokkal "megáldott" férfi fekete pákót hallgat a telefonján.


mintha viccelni akarna

2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
...és 404-et csak a http://www.gyakorikerdesek.hu-n találhatod meg sehol máshol!
2011. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
404 akkor most egy 50 éves férfi? valahol úgy olvastam, hogy egy nő.
2011. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!