Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra tettük az Xp-t és egy...

Újra tettük az Xp-t és egy kis segitséget kérek a hangal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Na szóval most újra tettük az xp-t, és persze ujra kell rakni dolgokat, és jelenleg most nincs hang, és én meg elfelejtettem hogy tehetném újra, eszembe jutott hogy cd-röl de nem találtam audio cd-vagy bármi hasonlót ami a gép dobozába van...


szóval hogy hogy érhetném el hogy megint legyen hang a gépen?


2010. aug. 21. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg az alaplap típusát, onnantól már könnyű dolgod lesz, a gyártó oldaláról le kell tölteni driver-t. Ha megadod a pontos típust, rákereshetek.
2010. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ugy tudom p5b-alaplap:) Ha rákeresnél megköszönném!
2010. aug. 21. 16:16
 3/25 anonim ***** válasza:

Parancsolj, próbáld ezt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Oldal alján Download-ra katt, letöltés után kitömöríted, és a setup.exe futtatásával telepíted.
2010. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Föltettem, ujra inditottam ,de nem látom sehol hogy lenne jele hogy van hang ... kellet volna valami más is ??
2010. aug. 21. 16:43
 6/25 anonim ***** válasza:

a te alaplapodba realtek audio van, ezt töltsd le:

[link]

2010. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de ezt nem tudom istalálni, vagyis ha azt akarom elöhozza a tallozást, és azt akarja hogy adjak meg valami fájl nevet, bocs kicsit fáradt vagyok ma az ilyenekhez, bekell valahova másolni?
2010. aug. 21. 16:52
 8/25 Alastor22 ***** válasza:

Szerintem nézd meg még egyszer abban a bizonyos dobozban. :)

Egy olyan CD-t keress, amire rá van írva az alaplapod márkája. Azon kell lennie Audio Driver-nek.

2010. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ok:D
2010. aug. 21. 17:00
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát pont olyat nem találtam, csakhülye ASUS ilyen fasza graphic card olyan király olyan fasza vga driver -.-, most akkor mit csináljak, nem lesz hang ?xD Nem igaz...
2010. aug. 21. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!