Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan lehetek abban biztos...

Honnan lehetek abban biztos hogy a plejádok eljönnek 2012-ben? Ki mondta ezt és honnan tudja? Tán beszél velük telepatikusan? Ki találta ki a plejádokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 20:57
1 2 3 4 5
 2/50 anonim ***** válasza:
Hát, valahogy elég felháborító amit a vallásokról süketel...
2011. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
jézusom de hisz ezeket emberek csinálták. Ki csinálta ezeket és honnan tud a létezésükről? Hogyan beszélget velük? Valaki ezekre válaszoljon és ne videókat linkeljetek mert olyanokat én is tudok csinálni!! Inkább magyarázzátok el amit kérdeztem mert engem videók nem győznek meg már bocsesz. köszi!
2011. márc. 5. 21:22
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igazat mond a videókban. Próbálok aszerint élni, és remélem, mások is követik azt a jóságot, szeretetet, amit áraszt.
2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
55%
Valaki kitalálta a plejádok létezését,és csinált róla videókat. Azóta ontja a hülyeségeit. A létezésükre semmilyen bizonyíték nincs.
2011. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Amúgy én is remélem hogy nem lesz katasztrófa, de honnan tudod biztosra hogy nem lesz? Azt soha nem lehet előre tudni mikor lesz a következő földrengés vagy cunami. Honnan vagy biztos benne hogy nem lesz egy árva katasztrófa se? mi vagy te jós? Ilyeneket nem lehet előre tudni!!!!! Nem azt mondom h lesz katasztrófa de az se biztos h nem lesz.


A plejádokat honnan ismerjük ki találta ki őket? Szeretnék hinni a plejádokban de akkor magyarázza el valaki hogy ki tartja velük a kapcsolatot és hogyan!!

2011. márc. 5. 21:27
 7/50 anonim ***** válasza:
90%
Mindig van katasztrófa. Tudod, meghalnak emberek, ez a családuknak katasztrófa. És minden nap meghal egy jópár ember. 2012 valahanyadikán is meg fog. Ezen kívül szerintem sem lesz semmi.
2011. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Igen katasztrófák mindig is voltak és lesznek is de azt h pont 2012 be lesz-e azt senki se tudhatja előre, ne mondjatok olyat h nem lesz mert az NEM BIZTOS! úgy ahogy az se biztos h lesz! Most azér mer 404 azt mondta h lesz, nem kell egyből makacsul rávágni h semmi nem lesz mert lehet h tényleg lesz de nem azér lesz mer 404 mondja hanem mer lesz és kész. Bármikor megtörténhet. De olyat állítani h semmi nem lesz az hülyeség mert előre NEM LEHET TUDNI!!!!!!!!!!


A plejádokkat ki találta ki????????

Ki beszél velük???????

Hogyan beszélget velük?????

Mióta ismeri őket????????

2011. márc. 5. 21:43
 9/50 A kérdező kommentje:

Értem szóval kamu. Kár! Szerettem volna hinni a plejádokba de már látom h csak kitaláció :(


Azér kösz a videókat de olyanokat a 13éves kisöcsém is tud csinálni csak progi kell hozzá. Én inkább a plejádok közvetítőjéről szerettem volna megtudni dolgokat az egésznek a forrását megtudni de úgy néz ki titok :S

2011. márc. 5. 21:58
 10/50 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval kell hogy egyet értsek :D
2011. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!