Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben ténleg jönnek az...

2012-ben ténleg jönnek az idegenek?

Figyelt kérdés
én szerintem ezzek az ufók ellenségek. vagy meg akarnak védeni minket egy katasztrófától. én nem hiszek istenben!! de az ufók jobban hihetők hogy ők teremtették az emberiséget. rengetek bizonyíték van rá hogy jártak már itt a földön!!! és szerintem akik közelednek azok ellenségesek lesznek. mi a válaszotok? [link] itt egy link! de ha nézni akarjátok még akor a google-ba irjátok be hogy 3 ismeretlen objektum képeket is mutat!
2011. okt. 8. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
igen
2011. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
ténleg jönnek
2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ja, akkor te is ellenség vagy mert esetleg más idegen fajoknak meg te vagg az UFO
2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Te meg miről beszélsz? Nem az ufók teremtették az emberiséget és az ufó jelentése azonosítatlan repülő tárgy.

Ja és igen 2012-ben jönnek a reptoidok és ellenségesek lesznek.

Reptoid invázió lesz.

2011. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ezt a kamu hírt már 1000x megcáfolták..

Nem jön semmilyen űrhajó, ha jönne akkor szerinted nem lenne ezzel tele minden média?

2011. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Igen aztán jön Alcatraz a Crysis 2 -ből és elküldi őket oda ahonnan jöttek .

De most komolyan nem kell mindent elhinni amit a tévében vagy az interneten látsz/hallasz .

Például : Ha azt mondják hogy Lady Gagának töke van pinája helyett és minden reggel mézbe mártogatja elhiszed ?

Nem hiszel Istenben oké ebbe nem szólok bele mert ez vallás kérdése , de hogy az ufók teremtettek minket akkor miért így nézünk ki ? akkor az ufók is így néznek ki ?

A cikk: ilyet ezren ezerszer kitaláltak .

Egy ilyen cikket én is ki tudok találni hogy többen kattoljanak a blogomra .

Bocsánat ha durva voltam de a te érdekedben mondom mert tényleg nem kell mindent elhinni !

2011. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 x) ***** válasza:
Kb a 200adik ilyen kérdés... nem, nem jönnek. De ha mégis akkor az Ellenállás meg a beépült reptoidok megállítják őket. Aztán mennek a levesbe és nagy afterparty lesz.
2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy igazad van!! de úgy értettem hogynem az ufók teremtettek hanem hogy le jöttek a földre és párosodtak az ősemberekel.. most nézzük azt is hogy az ókorban milyen építmények voltak.. meg van sok tárgy is ami bizonyítja hogy itt jártak. meg a egyiptomi festmények közül is van egy pár!! de még sorolhatnám... és mai napig nem jöttek rá hogy építették azokat.
2011. okt. 8. 22:58
 9/29 x) ***** válasza:
Van egy pasi aki kezdetleges csörlőkkel meg farudakkal kezdett el piramist építeni a kertjében. Egészen jól ment neki, láttam róla egy riportot. Azt mondják talán hasonlóan építhették az egyiptomi piramisokat is...
2011. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Ezeket Szerint a Alien vs. Predator-ból szetted ott beszélnek erről :D
2011. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!