Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik országban észlelik a...

Melyik országban észlelik a legtöbb UFÓt és melyikben a legkevesebbet?

Figyelt kérdés
Legtöbbet úgy gondolom az USA-ban, legkevesebbet meg nem tom talán lakatlan területeken, de javítsatok ki ha tévedek.
2011. márc. 9. 18:17
1 2
 11/16 Csurmi válasza:
Nem az USA-ban, ott csak sokat beszélnek róla. Azt hiszem Venezuela, ahol nagyon sok UFO-t és USO-t is észleltek, van olyan hely ahol szinte heti rendszerességgel egy elég kis területre összpontosítva. A kérdés csak az mi az amit látnak. Simán lehet olyan technológia, ami csak nekünk ismeretlen, mint átlagállampolgárnak. Katonai körökben lehet hogy nyilvánvaló mik azok.
2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt Mo.-n.Csak nézzétek meg a gyakorikérdéseket, minden 2. ember látott már UFO-t és a legtöbbjüket el is vitték már.:))

Amúgy fogalmam sincs...

2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én azt is hallottam, hogy a japcsi katonákat keményen speedelték, és ezért, de ezt nem tudom biztosra, mert csak félhivatalos forrásból hallottam (Val Kilmer), amúgy meg biztosabb volt a cél elérése érdekében, ha a pilóta végig a gépben marad, és belevezeti, meg azt mondták nekik, hogy az amerikaiak kegyetlenül kínozzák a foglyokat, amit persze tagadtak, de Irak vagy Vietnam után nem hiszem, hogy ez kérdés.


Az USA-ban pedig azért a legtöbb az UFO, mert maga az USA rabolja el az embereket és kísérletez rajtuk.

2011. márc. 16. 18:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Legtöbb UFO az USÁban száll le, a legkevesebb Ruandában, mert ott azt se tudják mi az.
2011. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 M@x ***** válasza:

Csurmi, ezt kifejtenéd bővebben?

Ha tényleg kis területen észlelnek sok Ufót akkor valakinek oda kéne mennie szétnézni ott nem?

Ha én ott élnék biztos odamennék szétnézni.

2011. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen, mondhatjuk, hogy az USA-abn, de azt is hozzátenném,hogy mostanában a brit szigeteken is egyre több UFO észlelés volt és van!
2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!