Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek csak akkor hinné...

Szerintetek csak akkor hinné el mindenki, hogy ha minden egyes országban lévő elnök kijelentené egy élő adásban, hogy léteznek földönkívűliek és meg is látogattak minket már (mint pl a Roswell-i eset)?

Figyelt kérdés

Akkor elhinnék az emberek?


Itt most vonatkoztassunk el attól, hogy talán nem igaz az, hogy embereket raboltak el. Nem erre vagyok kíváncsi.


Én is meg egy másik ismerősöm láttunk már ufo-t(csészealj alakú volt) Bár ezt most hiába írom, igaz, interneten bármit írhat az ember de úgy érzem muszáj ezt leírnom..

De akkor mi az oka annak, hogy még nem vették fel velünk a kapcsolatot, hiszen annyi beszámoló volt már eddig(hogy abból legalább a felének vagy a negyedének igaznak kell hogy legyen) vagy a régi képeken, festményeken is lehet látni ufokra utaló ábrákat.


Na meg mostanában sok titkosított dokumentum kerül a napvilágra , mert ugye lejárt a 45 éves titoktartás...


Vagy csak felakarnak minket készíteni?


Ha arra sosem kerül sor, hogy kijelentsék minden Ember előtt, hogy léteznek intelligens földönkívűliek, akkor mi az oka annak? Erre is titoktartási szerződésük van?


2011. ápr. 27. 18:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%

Nem. A kormányok már annyit hazudtak,hogy ebben miért ne hazudnának?

Akkor hinném el.ha a saját szememmel látnám őket.

2011. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy miután olyan dokumentumok (írásos ) előkerülnek amik egyértelműek, azok után hazudnának ezzel kapcsolatban.
2011. ápr. 27. 18:49
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
milyen dokumentumok? az, amelyik egy szemtanú beszámolójáról szólnak?:D
2011. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kijelentenék ezeket az államfők, én elhinném. Ilyen világméretű hazugságot nem csinálnának szerintem. Meg nyilván bizonyítékokat is adnának rá, pl képek, stb, nem csak úgy mondanák...
2011. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Kár volt feltenni a kérdést, inkább vegyük úgy, hogy nem is tettem fel.

Nem kérek több választ köszi.

2011. ápr. 27. 19:01
 6/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Neked még igazán köszönöm a választ!

Tényleg!

:)

2011. ápr. 27. 19:01
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
amúgy, ha azt mondanák ezek a semmirekellők, hogy kék az, akkor kimennék leellenőrizni
2011. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én Viktornak semmit se hiszek el:DDDD
2011. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 BlackSword ***** válasza:

Először is kedves kérdező hibás a logikád... Egy állítás elhangzásának száma nem egyenesen arányos annak igazságalapjával... Mert egy hatugságot rengetegszer, és rengetegféleképpen lehet elmondani, attól nem lesz igaz...


Másodsorban az lehet, hogy Te láttál valamit, de lehet nem jól... És annyira azt akartad látni, hogy végül azt láttad... De én is láttam már repülő csészealjat... Bár az kávéscsészealj volt, és az én kezemböl repült, amikor megbotlottam a küszöbben...


És igen... A közigazgatásban, a nemzetvédelemben és az egyéb hasonló helyeken alkalmazott emberekkel aláíratnak titoktartási szerződést... Ez nem újdonság, és nem valami összeesküvés dolog... Nem kell messzire menni, mert az önkormányzatok építési hatóságán dolgozó emberekkel is köttetnek ilyen szerződést...

2011. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem kérsz több választ. De azért én írok. Ha a híradóban élő adásban képekkel mutatnák, hogy a földökívüliek megérkeztek a földre, és még interjút is adnának, akkor a felnőtt lakosság elhinné néhány napon belül. A 80-on felüliek szerintem akkor sem.
2011. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!