Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k/Szürkék miért kínozzá...

Az UFO-k/Szürkék miért kínozzák meg az embereket szexuálisan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mert annyira elsatnyultak ahogyan az testileg is látszik, hogy perverzek. Ebben lelik örömöket. Nekem is sokszor tettek fel a popsimba és a sunimba is dolgokat, hiába mondtam nekik hogy hagyjanak már most mensizek és fáj meg ne forgassanak az ágyon mert puffadok és rosszúl esik, csak azt mondták, hogy nem kell félni.
2011. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Klipi ***** válasza:
2011. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csurmi válasza:

Érdekes a film. Csak ha logikusan végiggondolod mi a végeredmény? Tételezzük fel hogy sokan tudnak az igazi idegenekről, talán még valakikkel kapcsolatban is vannak. Nyilván azért sem akarják nyilvánosságra hozni, mert tényleg tömeghisztériát váltana ki. Szerinted hány ember tudna együtt élni ezzel? Az átlagember a mai szintem még nyilvánvaló hazugságokat is inkább elhisz, mintsem hagyná, hogy az általa tudott világ nem tudottá váljon. Ez olyan egészséges védekező mechanizmus, szerintem.


Ami fontos hogy ezzel a legtöbb ember kihasználhatóvá válik. Ha megnézed sok törekvés van egy világkormány és új világrend létrehozására. A legjobb eszköze ennek, amit az USA kormány nagyon jól észrevett, az egy külső ellenség, pl. UFO-k, amire a világ összes hadseregét össze lehet vonni. Ez Ronald Regen beszédében is többször benne van. Egy külső támadás ami a különbségeinket legyőzné és összefogásra sarkallna.


Az aki tényleg világuralomra tör, egyszerűen nincs más dolga, mint szimulál egy UFO inváziót, amit ő talált ki, és utána ő az egyetlen, aki le tudja győzni, tehát mindenki besorol alá védelemért. Ez egy nagyon okos trükk lenne, és szerintem amit ma látunk az ez, nem pedig igazi UFO-k.

2011. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tyler913 ***** válasza:
100%
Ja,tisztara mint a Star Wars-ban.Palpatine ugy jutott hatalomra,hogy kitalalt egy konfliktust,ami miatt felruhaztak a teljhatalommal:)
2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mert hülyék!

N

2011. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!