Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kennedy-t azért ölték meg,...

M@x kérdése:

Kennedy-t azért ölték meg, mert beszélni akart az űrlényekről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
nem
2011. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%
Nem.
2011. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem öntsünk tiszta vizet a pohárba !

Egy két itteni ezotérikus nagymester üljön össze és egy szeánsz keretében inrejúvolja meg Kennedyt.


Nem értem, hogy ha itt sokaknak napi kapcsolata van az Ufókkal, és jóba vannak velük, akkor miért nem válaszolnak.

2011. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Épp most néztem egy filmet, amely a Kuba-SZU-USA közötti politikai ellentétek - háttér-összefonódások részleteit taglalta egyrészt. Másrészt, hogy kik, hányszor akarták megölni Fidel Castrot, ami a mai napig nem sikerült. Az USA éppen akkor már a ki tudja hanyadik merényletet tervezte ellene, a tervezett merénylet végrehajtásáig 1-2 nap volt hátra, amikor Kennedyt megölték. Persze a film nem mondja ki, hogy valójában ki ölte meg, ki állt a háttérben és miért. Ez valószínű örök titok marad.

2011. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző, te nem a black ops-ról beszélsz?

Egyébként Kennedy-t Lee Harvey Oswald ölte meg Texasban.

Hogy miért, azt nem lehet tudni.

De kizárt hogy azért, mert idegenekről akart beszélni.

2011. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlackSword ***** válasza:

Nem...

A politikája miatt végeztették ki... Vagy a Kubaiak, vagy a maffia...

2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zárkózott el az atomfegyverektől,és be is akarta volna vetni őket.
2011. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

14:23, igazad lehet...

Azt nem tudom, hogy Lee Harvey Oswald milyen nemzettségű, de hogy ő ölte meg az biztos!

Lehet, hogy köze volt a gyilkosságnak az atomfegyverekhez.

Kennedy idejében hidegháború folyt, akkoriban elég elszánt volt mindenki a győzelem érdekében. Asszem Kennedy a németek ellen volt. És az Oswald név is németre hasonlít.

Lehet, hogy tényleg ezért lőtte le.

2011. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20,41-es vagyok! Persze, azt mindenki tudja, hogy a gyilkos fegyver Lee Harvey Oswald kezében "sült el". De azt valószínűleg sosem fogjuk megtudni, hogy valóban egyedül tervelte-e ki a merényletet, vagy ő is csak valamely érdek-csoport által mozgatott bábu volt. Ezért írtam, hogy nem tudni "ki" ölte meg.
2011. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De Oswald programozva volt ! Olvasta a zabhegyezőt. Tudatparogramozást hajtottal rajta végre, neki is chips volt a fejében és ugyanolyan zombi volt mint 404-es.
2011. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!