Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mire föl gondolják a tudosok...

Mire föl gondolják a tudosok azt, hogy az idegenek velünk akarnak beszélni?

Figyelt kérdés
Vagyis, lehet, hogy éppen a delfinekel akik majdnem a legokosabb állatok, szóval lehet, hogy már megtalálták őket, vagyis szerintetek?
2011. aug. 1. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert a tudósok az emberiséget tartják a legértelmesebbnek. Hogy így van-e, az egy más kérdés. Szerintem inkább csak reménykednek benne, hogy minket keresnek majd. Elég cinkes lenne, ha leszáll majd egy űrhajó, az idegenek kibattyognak a tengerpartra és a delfinekkel dumálnak egy jót. Kicsit nyúlna a tudósok arca. :)))
2011. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%
engem az érdekelne, hogy mégis miből gondolod, hogy ezt gondolják a tudósok?
2011. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Mutass nekem olyan tudóspopulációt, ami ezt gondolja.

Ez a te tévedésed, a médiából feléd áramló csonkított infókból leszűrted és most okoskodsz. Vagy a diszkóverin láttad?


Egyáltalán milyen idegenek? Az ázsiai turisták, akik felmennek pestre, megkeresik a beakváriumozott delfineket és velük folytatnak tudományos eszmecserét?

És ki pontosan a ,,velünk"? Én sem akarnék veled beszélni.

2011. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
nem fognak leszállni földönkívüliek, mert még sose tették, meg nemis fogják, hiszen nincsenek ide repkedő űrlények. max egy távoli bolygón van egész biztos egyfajta életforma, lehet csak kis mikróbák, stb. de ők meg nem repkednek ide. ez mind az emberek agyszüleménye, ezértis érdekes módon akik állítják, hogy láttak ufót, mind emberszerűnek írják le. Fej, karok, lábak, stb. elég érdekes lenne hogy ha a földön is ennyire sokrétűen alkotott az evolúció, hogy még ezen a pici bolygón is egyediek vagyunk, akkor egy földönkívüli életforma is így nézzen ki, erre az esély gyakorlatilag 0. egy hatalmas nulla!!!!
2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarnak velünk beszélni egyáltalán. Mi állatok vagyunk számukra.
2011. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért mert a földön, csak az ember van értelemmel rendelkező lény. Attól, hogy a kutyád megtanítod tótágast állni, még nem értelmes. Emberből is van barom, de mégis képes alkotni, és környezetét tudatosan alakítni. Tehát a legbutább ember is értelmesebb a legokosabb delfinnél.
2011. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
48%
...képes alkotni és környezetét tudatosan tönkretenni
2011. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20:12- az is bele tartozik. A hangsúly a tudaton van.
2011. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A delfineket a Sziriuszról telepítették ide az atlantisziak.
2011. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A világegyetem végtelen, végtelen lehetőséggel. Értelmesebbek nem akarnak dumálni, vagy beavatkozni az életünkbe, a hülyébbeknek nincs technikájuk. Viszont egyenlően hülyéknek is kell lenni, akiknek van igényük velünk felvenni a kapcsolatot. Vannak beszámolók a múltból, csak legfeljebb a mostani korban nem hisszük el. Én sem tudnám bizonyítani, ha most egy űrlénnyel beszélgetnék, mert a kormány letagadná, az interneten írnák, hogy Fake, egyedül a pszichiátrián hinnének nekem együttérzően. :D
2011. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!