Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-k a holdon! Van bizonyíték...

UFO-k a holdon! Van bizonyíték, vagy ez is kamu?

2011. márc. 19. 07:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%

F

A

K

E

2011. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2011. márc. 19. 08:39
 3/29 anonim ***** válasza:
9%

Amikor ilyen f@szom tudatkábító zenéket hallok a nagy leleplező filmek alatt, kiver a víz!

made in usa...

2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 bix ***** válasza:
0%

én most akarok egy tényfeltáró filmet csinálni, hogy az amcsik jártak a plútón ahol tárgyaltak 500 idegen civilizáció küldötteivel és hazahoztak egy intergalaktikus hűtőmágnest, ami után nem fizettek vámot. nagy botrány lesz ebből. egyébként ugyanilyen minőségű és hihetetlen filmet láttam nemrég a nagyláb és társairól is, ahol marhára bebizonyították hogy léteznek, meg a gabonaköröket se vicces fiatalok csinálják, és hasonlók.


lehet benne hinni, lehet élni az összeesküvés elméletekben. én pont leszarom hogy tényleg jártunk e a holdon vagy sem. úgyse jutunk ki záros határidőn belül újra, annál távolabbra pedig embert nem sanszos hogy eljuttatunk a mai technológiánkal. ha sunyiban mégis van hajójuk ami idegen technológiákra épül akkor már ezer éve az lenne az első dolguk hogy bemutassák, és leigázzák vele a föld maradék részét.

2011. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A benne szereplő emberek nekem nagyon hitelesnek tűnnek, vajon tudatosan hazudnak, vagy ők ezt hiszik?
2011. márc. 19. 09:24
 6/29 Salx Narval ***** válasza:
Szerinted?:D
2011. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
én ezt végig néztem, nekem hitelesnek tűnik. amúgy meg milyen zene kellett volna alá? teminátor betét dala? ac/dc? :D
2011. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én is végignéztem. Akinek ez a kamu szar hitelesnek tűnik, azt gyámság alá kell helyezni.
2011. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 bix ***** válasza:
annak tűnik hitelesnek aki ebben hinni akar. meggyőző de sok ponton rettenet baromságokat hordanak benne össze. nem bírtam végignézni... a hitgyüliben elhiszik amit ott mondanak? a többi lehúzós vallásban elhiszik? mert el akarják hinni. ennyi.
2011. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Bizonyíték nincs, de szerintem nem is kamu. Vagy elhiszi valaki vagy nem. Én elhiszem, de véleményem szerint ez még NEM bizonyítás erejű.
2011. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!