Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért retusálta a NASA a...

Miért retusálta a NASA a holdról készült képeket, amelyeken űrhajók és hatalmas építmények láthatóak?

2011. márc. 20. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Az előző válaszoló vagyok. Az nem fura senkinek, hogy 1972óta nem lépett senki a Holdra? Miért nem? Miért nem vizsgálták műszerekkel? Nem végeztek teszteket? Amúgy az Annunaki - A bennem élő reptiliánban azt állítják, hogy a Földfelszín alatt élnek űrlények, amelyekről az összes kormány tud, ugyanazt mondják, mint a Holdas videóban, csak itt a Földön. Hát, ezek után már lehet van valami...
2011. márc. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Az előző válaszoló vagyok. Az nem fura senkinek, hogy 1972óta nem lépett senki a Holdra? Miért nem? Miért nem vizsgálták műszerekkel? Nem végeztek teszteket? "


Nem, miért lenne furcsa? Nincs ott semmi amiért embert kéne oda küldeni...

Viszont vizsgálták és a mai napig vizsgálják műszerekkel a holdat. Többek között annak a tükörnek a segítségével is amit az Apollos fiúk hagytak ott!

2011. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Az előző válaszoló vagyok. Az nem fura senkinek, hogy 1972óta nem lépett senki a Holdra? Miért nem? Miért nem vizsgálták műszerekkel? Nem végeztek teszteket?"

Mert ami fontos volt mindent megvizsgáltak. És azért nem jártak ott azóta, mert baromi drága ám egy ilyen út. Ja és aki kétkedik a Holdraszállásban annak azt üzenem, hogy lehetetlen lett volna hamisítani! Az oroszok árgus szemekkel figyelték az egészet, ha valami csalás lett volna ők ordibáltak volna a legjobban, hogy a "gaz kapitalisták!".


"Amúgy az Annunaki - A bennem élő reptiliánban azt állítják, hogy a Földfelszín alatt élnek űrlények, amelyekről az összes kormány tud, ugyanazt mondják, mint a Holdas videóban, csak itt a Földön. Hát, ezek után már lehet van valami..."

Te szerencsétlen. Miért hisz mindenki abban a szánalmas könyvben? A második részében a dák-román kontinuitásról is ír! Tényleg nagyon hiteles. Idióták!

2011. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekes a Hold, akkor miért építenek ki Holdbázist? Miért beszélnek leendő Holdutazásokról, miért, ha ennyire unalmas az a bolygó? Ha üzletelni akarnának vele, akkor szerintem már beindították volna a bizniszt. Én nem mondom, hog yvan ott valami, de miért nem foglalkoznak a Holddal? Az egy nagy lakatlan, üres gömb, akkor minek oda Holdbázis? Fegyvert telepíteni?
2011. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ha nem érdekes a Hold, akkor miért építenek ki Holdbázist?"


JELENLEG nem érdekes.

Ellenben:

- a Hold potenciális ásványai idővel nagyon hasznosak lehetnek számunkra, ám ennek kibányászása csak állandó jelenlét mellett lehetséges.

- Egyes kutatók szerint a Holdpor egyes összetevőiből annyi energiát tudnánk előállítani, hogy egy focipálya méretű terep feldolgozása 1 évig fedezné a teljes Föld energiaszükségletét

- Mások úgy tartják, hogy a holdpor, mely elsősorban SiO2 és egyéb fémek keveréke, tökéletes alapanyaga lehetne napelemeknek. És mivel a Holdon nincs zavaró légkör és felhőréteg, ami akadályozná a napenergia begyűjtését, továbbá a terület is igen nagy és kietlen; hatalmas, város méretű napelem-telepeket lehetne létrehozni, melyek a földön elhelyezett napelemekhez képest többszörös hatásfokkal működnének. Majd ezt az energiát egy fókuszált energiahullám segítségével a Földre lehetne sugározni ezzel szintén megoldva a Föld energiaigényét.


Az ötleteket még a végtelenségig lehetne sorolhatni. De ezek megvalósítása nem ma és nem is holnap lesz sajnos...

2011. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert van ott valami amit el akarnak titkolni , sajnos.
2011. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tom Benko ***** válasza:
diator: Ugyan mit titkolnának el?
2011. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a repotoidok meg a krixrakxok titkos bázisokban a hold felszíne alatt élnek és titkos emberkísérleteket végeznek.


Ennek egyik elkorcsosult selejt eredménye pl. diator is, akit megsajnáltak és nem bedaráltak hanem kidobtak a földre.

2011. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 sanyika007 válasza:

Én is láttam a holdról készített képeket és töbet is megnéztem. Érdekes módon igazad van. Vivel láttam már ufót ami felettem lebeget, ezért nekem nem áll nehezemre elfogadni a tényt, hogy a holdon is lehetnek idegenek.

A másik és ebben is egyetértünk az a hold utazás és megemlíteném a az ürtávcsövek sohasem néznek a hold felé.

Lehet és nem kizárt hogy gene rodenbery-nek igaza és össze futunk még velük

2012. aug. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
éppen azért hogy ne derűljön ki, hogy a Reptoidokkal tartják a kapcsit.
2012. aug. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!