Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtörténhet hogy véletlenül...

Megtörténhet hogy véletlenül egy olyan fajjal vesszük fel a kapcsolatot ami az egész emberiséget elpusztítsa?

Figyelt kérdés
Nem kockázatos jeleket küldeni a világűrbe? Úgy értem ki tudja kiket csalogatunk ide és mi még nem hinném hogy meg tudnánk magunkat védeni egy olyan fajjal szemben akiknek olyan technikai tudásuk van hogy fényéveket utazzanak. Ha mi meglátnánk azokat a csoda űrhajókat amik ilyenre képesek, az olyan lenne mint ha egy ősember felszállna egy metróba ami hangsebességgel megy.
2011. márc. 26. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden megtörténhet, de erre szerintem kicsi az esély. Ha jóval fejlettebbek, miért pusztítanák el a Földet? Kétlem hogy azért, mert kell nekik, mivel ha fejlettebbek, nyilván ezer másik bolygót is tudnak gyarmatosítani. Akkor pusztítanának el minket, ha eredendően gonoszak, és élvezik a mészárlást, esetleg a Föld mégis valamilyen okból kell nekik, vagy ha az emberek lépnek fel velük agresszívan, így lerombolnak mindent.
2011. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És hogy vennénk fel velük a kapcsolatot ha nem is értjük a nyelvüket és ők se a miénket? Még a mutogatást se értenénk hisz nekik mást jelenthet egy egy mutogatás mint nekünk. Lehet pl ha kezet akarnánk fogni velük, az náluk a támadás jele. Nekem van egy olyan érzésem h ebből sok jó nem fog kisülni mert nem értenénk egymást. Max telepátiával.
2011. márc. 26. 18:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem is maximum telepátivál.
2011. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Minden estere az a nap valami csodálatosan csodálatos lesz az emberiségnek, még ha nem is sül el jól akkor is izgalmas lesz. Arra gondoltam hogy mi van ha ebből is pénzt fognak csinálni. Pl h egy ufós simogatásért 10.000.-Ft-ot kell majd fizetni meg ilyenek. Meg ahhoz h lássad őket élőbe akkor mondjuk 5.000.-Ft. Ebből is pénzt fognak csinálni!
2011. márc. 26. 18:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát, valamilyen szinten biztos, de nem hinném hogy ilyen simogatás, meg ilyenek, ha intelligensebbek mint mi, nem hinném, hogy hagynák, hogy így bánjanak velük.
2011. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hogy hogy most normálisan válaszoltok? Megjavultatok?
2011. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, a reptoid fajnak a bolygó kell és bármit el fognak követni, hogy megszerezzék.
2011. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
reptoid... áh , meg sem szólalok inkább...
2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell élni. Itt van nekünk Chuck Norris
2011. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!