Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok egy élő beszélge...

Mit szólnátok egy élő beszélgetéshez itt az UFO észlelésekben 404 és UFO kutatóval?

Figyelt kérdés

Össze kéne őket hozni ma estére vagy holnapra, úgy értem ők ketten beszélgetnének mi meg nézzük.

Ufo-kutató is beszélget idegen lényekkel mint 404, csak ő egy másik fajjal. 404 és UFO kutató sok mindenben nem értenek egyet de olyan is van amiben 100%ban egyet értenek. Mit szólnátok hozzá ha UFO kutatót és 404-et össze hívnánk egy élő beszélgetésre itt a gyk-en? Ketten beszélgetnének mi meg nézzük mi lesz a vége! Még sose szóltak egymáshoz mindig csak külön-külön válaszoltak. Jó lenne őket látni egymással beszélgetni nem gondoljátok? Vajon a végére barátok, vagy ellenségek lennének?


2011. márc. 30. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem chat oldal.
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én röhögnék rajtuk hogy mennyi zagyvaságot hordanak össze...
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokáig nem olvasnád őket, mert a moderátorok egyből bannolnák a beszélgetést :D
2011. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne. Legalább időt spórolnánk azzal, hogy a két elmebeteget egy időben kapják el és zárják oda, ahová valók:)
2011. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 404-nek olvastam egy pár kommentjét érdekes elvei vannak az idegen civilizációkkal kapcsolatban, UFÓ kutatónak pedig azt hiszem eddig csak egy kommentjét láttam amire már nem emlékszem hogy miről is volt szó de azt tudom hogy ő sem tegnap kezdte. Te ilyen 404. VS. UFÓ kutató párbajra gondolsz hogy vajon kettőjük közül melyiknek lesznek hitelesebb érvei?
2011. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok
2011. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, de egy ufo kutató sem olyan kretén h szóba állna vele. Már meg ne haragudjon, nem lenézem, hanem azt mondom h teljesen más dolgot állítanak, csak bannolnák őket.

Az ufo kutatók kutatásai a tényeken alapozódnak, ezért nincs sok belőlük.

De ha kerítetek nekem egyet ide, akár hívhatnátok beszélgetőpartnerül egy raptoidot is. :D

2011. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!