Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg megerősítette az FBI...

Tényleg megerősítette az FBI az idegenek létezését?

Figyelt kérdés

[link]


Nem találom a forrást az FBI-oldalán


2011. ápr. 11. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem találod az oldalon biztos nem. De ha a borsból tájékozódsz nem is csodálom, hogy ilyeneket hallasz.
2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van egy tippem ,hogy nem! Az olyan témakörök támogatói,akik álltalában kissebségben vannak és némi hiteltelenség övezi őket,előszeretettel hamisítanak forrást!
2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Titkos dokumentumokat hozott nyilvánosságra honlapján az FBI. A több száz oldalas anyagból kiderül, 1947-ben valóban észleltek idegen élőlényeket az új-mexikói Roswellben."


-Azért érdekes, hogy erről CSAK az FBI nem tud... A honlapjukon se híre se hamva a dokumentumoknak... Ez aztán a hiteles tájékoztatás!


Pedro

2011. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem.


ez egy memo/feljegyzés, ami 1950-ben készült és arról szól, hogy a légierő egy vizsgálója azt állítja, hogy ...


[link]

2011. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

most nem tudom ez mennyire számít hitelesnek... igazából annyira nem is érdekel, de én ezt találtam. csak érdekességképp:


[link]

2011. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdés volt pont erről, bemásolom ide is:


Csak hogy a tényeknél maradjunk.


Azért ha jobban elolvassátok a szöveget, az FBI nem ismert el semmilyen UFO-t. Csak annyit írnak, hogy egy "informátor" (szemtanú, aki lehetett bárki)

ezt és ezt látott, majd alul leírják, hogy további nyomozás ez ügyben nem történt, mármint a szemtanú állításaira vonatkozóan. Valahol azt találtam, hogy ezt a fájl még a 70-es években oldották fel a titkosítás alól és már több könyvben is írtak róla, de mint minden ez is félre van magyarázva.


Összefoglalva tehát ez a jelentés nem más, mint egy jegyzőkönyv egy állítólagos UFO észlelésről.


Ettől még én nem mondom, hogy nincsenek UFO-k, de ez sem bizonyíték sajnos, csak a pontosítás kedvéért írtam le :).

2011. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Itt is: [link]
2011. ápr. 11. 15:12
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez már rég nem titok. Ahogy az sem, hogy a szürkék a III. Birodalmat támogatták a II. vh alatt.
2011. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
18:14 Te csak marad csendben kedves Árpika, mert viccet csinálsz a spiritualitásból mondod a sok hülyeségedet és okkal mindenki elzavar meg kinevet. És ennek hatására azt se hallgatják meg az emberek, akik komolyan beszélnek, és az igazságot mondják.
2011. ápr. 11. 18:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Én nem viccelek, ezek nagyon is komoly dolgok. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy földi radar zavarta meg a Szürke űrhajó rendszereit?
2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!