Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megerősítette az FBI az...

M@x kérdése:

Megerősítette az FBI az űrlények létezését?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 12. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez vagy igaz,vagy nem. Nekem mindenesetre különös,hogy 1947 óta nem látogatott ide több földönkívüli!

Ahogy az is,hogy az űrszondák,az űrben járt asztronauták sem találkoztak az objektumokkal stb.

Ha egy földönkívüli bolygón élő értelmes lények kutatnánakk,akkor azt nem egyetlen alkalommal tennék.

2011. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Armstrong állítólag látott Földön kívülieket a Holdon.
2011. ápr. 12. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Valaki meg állítólag rózsaszín elefántot látott, de ez senkit sem hat meg.
2011. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Vagy látták hogyan boncoljuk fel egy társukat, így úgy gondolták nem érdemes kommunikálni egy ilyen 'primitív' társadalommal :D

de amúgy ja, van benne valami... Ha vannak űrlények, akkor a kormány biztosan titkolná, hogy ne idézzen elő pánikot és zavargásokat. De mind1 én nem igazán értek ehhez...

2011. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mai napon ez a második kérdés ami ugyanezt a kérdést tette fel a link nemugyanez volt ,de az oldal igen.


sztem kamu az oldal

2011. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szted ha tényleg így lenne akk nem ez menne minden hírekben?
2011. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tom Benko ***** válasza:
Ha jobban utánanézel... 04. 01.
2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az FBI oldalán is fent van a hír, szóval nem hiszem, hogy kamu. Egy ilyen oldalra nemigen rakhat fel mindenféle kitalációt, főleg nem olyat, amitől van aki megijed, van aki begőzölhet... mert ugye az embereket nézve bármi megeshet.

Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy mai napig látják, vagy észlelik őket az illetékesek. Igazából én pl azt se tudnám mit kell észrevenni, éppen lehet, hogy amikor azt hiszem éjjel, hogy egy repülőt bámulok, az UFO.

2011. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is nem rég került fel, nem 1950-es jelentés, hanem 1947-es.

Az 1950-es jelentés komolytalan, egy harmadik, általunk nem ismert személy meséje alapján íródott.

Tehát szerintem kamu, bár szeretnék hinni benne.

2011. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!