Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről az index.hu-n?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 14. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de a cikktől függetlenül mondom, hogy szerintem a Földön kívül is élnek lények, ez 100%. Ekkora univerzumban nem lehetünk egyedül, biztos, hogy másol is van élet.
2011. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem emiatt a papírlap miatt fogok hinni/nemhinni bennük.


Amúgy én úgy fogom fel, hogy biztos nem jönnének ilyen szeméttelepre. Max. néhány emberért, hogy háziállatként tarthassák őket:D.

2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Már akkor röhögtem mikor az indexes linket megláttam.
2011. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tom Benko ***** válasza:
Index... Továbbra is: Inkább tűnik április elsejei tréfának, mint valódi hírnek.
2011. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

De most komolyan mi ez? Megtaláltam az FBI honlapján is.

[link]

Én nem hiszek a földönkívüliekben, de ezt most nem értem. Viccelődik az FBI vagy mi? Hát mi van itt?

2011. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy ezt a kérdést, már sokadszorra teszik föl, de csak kevesen olvassák el az eredetit. Vagy ha elolvassák nem értik.


Az FBI honlapon ott az eredeti, ami leírja, hogy egy állítólagos szemtanú mit látott, és alul, hogy az FBI nem foglalkozott tovább az üggyel. Magyarul ez nem más, mint egy állítólagos UFO észlelés bejelentésének jegyzőkönyve, amiből elég sok van, ráadásul ez már 1970 óta nem titkosított, érthetetlen, hogy miért most találták meg.

2011. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az index számomra sem minidig hiteles, de ez a mondat már mindet elárul a cikkről:

"(A teljes Roswell-legendáról kérjük olvassa el Tóta W. Árpád átfogó művét.)"

Tóta W. Árpád? Egy ismerős név, aki szeret ferdíteni és úgy látszik, hogy ezzel a baromsággal is foglalkozik.

Annak csak gratulálni tudok, aki ezt beveszi.

2011. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, igen, 12.30-as, köszönet! Tényleg képtelenek értelmezni ezt az emberek.
2011. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Titeket még az sem győzne meg ha a szemetek előtt anyátokat ott baszná egy földönkivűli, és utána megszületne egy szép kis földönkivűli lény,
2011. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

15:52 - itt nem erről van szó, hanem arról, hogy a cikkben csakis sületlenségeket állítanak. Ja, hogy ez, neked semmit sem mond?

Amúgy meg nem vetted észre azt, hogy ez egy újabb UFO gumicsont? Alig pár hónapja volt az a 3, Föld felé tartó űrhajó, arról már lehullt a lepel, hogy az egy nagy kamu, mert csak képhiba. Erről is leledzik, hogy az FBI nem is foglalkozott velük, csak egy 'tanúvallomás'-ról van itt szó és kész.

Nem kell minden hülyeséget bevenni.

Ha már UFO, meg a rejtélyeknél tartunk - te mit gondolsz a Bermuda háromszögről? Persze, először is, a te véleményedre vagyok kíváncsi.

2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!