Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok? Tényleg csak...

Mit gondoltok? Tényleg csak ezen a bolygón volna élet az egész univerzumban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy így lenne. Az viszont nagy baromság, hogy reptiliánoknak meg plejádoknak hívják őket, és azt sem hiszem, hogy most bármelyik felénk tartana.
2011. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem (lehet, hogy) léteznek földönkívüliek. A barátomnak van egy érdekes elmélete erről, miszerint léteznek földönkívüliek, de lehet hogy emberi alakban. Lehet, hogy van benne valami. Nem tudjuk bizonyítani. Ki mit gondol, léteznek?! :D
2011. ápr. 22. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
élet az nem csak itt van. de emberek igen.
2011. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
léteznek, én már közüsültem is egy szép plejádi nővel!!
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy van élet más bolygókon,de nem kell azt hinni,hogy rögtön ide fognak jönni és fejlettebbek stb...
2011. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ki milyennek képzeli el őket? :)
2011. ápr. 22. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Mivel már bebizonyosodott, hogy az élet nem feltétlenül víz-oxigén-napfény alapú, így akár kialakulhatott az általunk ismert létformától teljesen eltérő is.

[link]


Az univerzumban olyan nagyszámú égitest van, hogy matematikailag kisebb az esély arra, hogy egyedül vagyunk, mint arra, hogy létezhet más életforma is, de a miénkkel azonos, vagy hasonló is lehet. Viszont a fejlettségi fok is eltérő lehet. Lehet olyan hely, ahol az élet a mi egykori őskori életünknek felel meg, de lehet nálunk jóval fejlettebb is.

2011. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem, hogy a reptoidozókat nagyon ostoba, hiszékeny embereknek tartom.
2011. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"És ki milyennek képzeli el őket? :)"


Ez attól függ,hogy milyen élőlény.Ha van egy bolygón élet,biztos vannak rajta állítok és növények is.(Különben mit ennének?:D) Szerintem a növények és az állítok is hasonlítanak a Földön lévő növényekre és állatokra,csak nem teljesen úgy néznek ki pl.ott lilák a fák stb... De ki tudja?Az ott lévő olyan faj,ami ott az ember szerepét játsza,szerintem az is hasonló,de mégis más pl.nagyobbak/alacsonyabbak esetleg négy kezük van.De lehet,hogy van olyan bolygó,ahol csak növények és állatok léteznek.

Kérdező,és szerinted milyenek?:)

2011. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az igazság odaát van?
2011. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!