Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan aki u. ezt látta? ----->lent

Figyelt kérdés
Péntek este sárga pontokat észleltem az égen és mozogtak le fel vagy 8-9 majd 1enként hipergyorsasággal egyik másodpercről a másikra eltűntek...volt bennem 1 kis pia de barátaim is kihívtam és ők is látták . eddig nem hittem az ufókban de most már teljesen biztos vagyok benne amit láttam.Nem. nem csillagok voltak.
2011. máj. 2. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

csssssssss! idegen lények vagyunk, megszáljuk a bolygódat, mivel te láttad amint a Föld bolygó légkörébe lépünk megkell hogy öljünk! este meglátogatunk...

üdv. ET

2011. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátaidban is volt egy kis pia?:)
2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem láttam,de hiszek neked.Mindig frászt kapok az ilyenektől..nem hiszem hogy a pia lenne az oka.
2011. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:milyen messze voltak tőletek? Csak pontokat láttál?
2011. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

LSD volt, bocsi, legközelebb ne engedd magad közelébe.


Üdv.

2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Göbmvillám, gyakoribb jelenség mint az ufók.
2011. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi marha választ tudnak itt írni.Gyerekek:) nőjetek már fel!!! Ufók is lehettek mert ha már azt mondják az űr végtelen máshol is lehet élet nem csak a Földön.
2011. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nem a pia hatása alatt voltam. nem Spuriztam meg lsd tehát ennek terén tiszta voltam és nem. nem gömb villám volt mert 10 percig tartott ez a dolog és le fel mozogtak majd mint minden ufós videóban kb hullócsillag gyorsaságban eltűntek. kb 1kilóméterre van a Tv torony és az felett vagy 10 kis sárgán és fehéren világító pont de nem fönt az égen hanem lejjebb.
2011. máj. 2. 23:21
 9/11 A kérdező kommentje:

ugyan ilyen volt. http://www.youtube.com/watch?v=X3wskvlEZlI

csak 8-10 db... Eddig nem hittem bennük de mostmár biztos vagyok a létezésükbe. Eddig egyáltalán nem érdekeltek az ilyenek de mára véleményem megváltozott

2011. máj. 2. 23:26
 10/11 Ill Jani ***** válasza:
Péntek este, diszkó a közelben? esetleg annak a fényei? Sok diszkó-épület tetején van ilyen reflektorozó, szines fényeket sugárzó effekt, amik a felhőkön kirajzolódó kerek, ide-oda cikázó fényfoltokat eredményeznek.
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!