Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyszer este kintvoltunk,...

Egyszer este kintvoltunk, láttam egy fénypontot az égen de nagyobb volt mint a csillagok és úgy tűnt hogy egyre kisebb és kisebb lesz?

Figyelt kérdés
Mintha távolodott volna, de oldal irányba nem tért ki, ugyan abban a pontban volt végig, csak egyre kisebbnek láttam míg végül teljesen eltűnt. Egyáltalán nem volt feltűnő jelenség, de észrevettem, látott már valaki ilyet?
2011. máj. 11. 17:55
 1/9 anonim válasza:
Lehet hogy a szemed előtt tűnt el egy UFO.
2011. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de teljesen színre szagra formára ugyan úgy nézett ki mint egy csillag, mint a többi 5000000000...ami fent volt az égen csak nagyobb volt, és kb 1 perc se telt el vagy max annyi és egyre kisebbedett és végül eltünt, reméltem hogy valaki más is látott ilyet, nem volt nagy kék fény meg hangrobbanás a mobilomon se ment el a térerő...(meg hasonlók) szóval alig észrevehető volt
2011. máj. 11. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer ugyanígy voltam én is. Kinéztem az ablakon és én is láttam egy csillagtól nagyobb fényforrást, ami közeledett majd egyszercsak távolodott és megint közeledett majd a végén újra elkezdett távolodni és végül pedig eltűnt teljesen.
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és az se mozdult oldalra?
2011. máj. 11. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
De az mintha egy kicsit mozdult volna oldalra. De annyira nem csak ide oda egy kicsit mozdult, szóval nem ment nagy távolságokat.
2011. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehetett ufó, rajzold le és tedd fel a fórumba.
2011. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem valami ilyesmit láttál? http://www.youtube.com/watch?v=Eags4e0lMxs&feature=related


Ha igen akkor ez egy változócsillag volt.(de lehet, hogy pulzáló csillag a neve, nem tudom biztosan)

2011. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyet értek az első válaszadóval!

Nem lehetett más csak egy UFO!

2011. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

21:53

de ilyen volt csak az enyém nem nött és csökkent nött és csökkent hanem csökkent csökkent csökkent eltünt és nem jött vissza többet pedig néztem még egy ideig

2011. máj. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!