Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 földönkívülis kövét mikor...

404 földönkívülis kövét mikor lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Mikor adja már meg 404 a jelszót? Szerintem nincs is kő feltéve csak úgy tesz másképp nem védené jelszóval!
2011. máj. 24. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ő egy eszelős vad barom, hülyít itt mindenkit hogy ő neki ilyen meg olyan kőve van és még ráadásul meg sem mutatja!!! akkor ki az a hülye aki hisz neki??? ennyi erővel én meg áttudok változni mega giga szuper harcosá és a fekete hajam egyből piros lesz!! na ezt is elhiszitek??
2011. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Már letörölte azt a videót, esetleg írj neki privátot, ha annyira meg akarod nézni és majd kiderül, hogy megmutatja-e.
2011. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én már láttam a filmet! Jó volt.
2011. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én is tudok neked mutatni!! sőt 5 ezerért szerezni is tudok neked egyet!!
2011. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:04


Nem tudod a jelszót? Elmesélnéd milyen volt a kő?

2011. máj. 24. 12:13
 6/25 H.Jani ***** válasza:

Tényleg törölte a videót valamelyik nap de tegnap észrevettem hogy visszatette nem tudom mér.

[link] itt van


Hát a kőnek ilyen nagy erős fénye van. meg ilyen metálzöld szerű. Meg barlang képek vannak benne meg a film végén van egy barlangi lény csontváza. hát ennyi van benne. Kérd el tőle a jelszót privátba nekem is úgy adta meg biztos megadja neked is!

2011. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak Jani az a baj hogy én szoktam 404nek írni már emilt és csúnyákat írtok neki mindig és megismerné az email címemet és nekem tuti nem adná meg a jelszót. Szeretnék vele kibékülni de nem tudok tőle bocsánatot valamiért olyan nehéz :S
2011. máj. 24. 12:40
 8/25 anonim ***** válasza:

Bakker, gondolkodó kő :LOL


"404 válasza:


Kedves kérdező!


Valóban van olyan kő ásvány múzeumban amely világít. De olyan kő nincs a Földön, mely olyan erősen világít, hogy ha sokáig nézed megfájdul a szemed. Néztél már bele 500W -os reflektor lámpába? Nos, olyan ereje van. Nem hinném hogy a múzeumban lévő köveknek ehhez hasonló fényereje lenne. Ez nem egy egyszerű kő. Ez különleges kő, mely önálló intenzitással világít, hol kicsit, hol vakító fénnyel, váltakozva, ritmikusan, de viszont néha nem váltakozva hanem egyenletesen. S mindezt maga dönti el mikor milyen erősen és meddig világítson. A barátaim el is nevezték gondolkodó kőnek, mert gondol egyet és felerősödik a fénye, utána vissza le.

De persze nem áll szándékomban senkit sem hitegetni, mert tudom hogy bármit írnék azok úgy is csak szavak. De gondoltam szólok hogy ez a kő néha olyan erővel világít hogy egyszerűen nem bírok ránézni sokszor el kell hogy forduljak tőle. Ilyen követ nem találtok sehol csak nyugodtan nézelődjetek :)"


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1822..


Azt hittem eddig minden állatságot olvastam már:D Tévedtem.


Kérdezzétek már meg tőle 404 bolondok, mivel lövi magát. Komolyan érdekelne. Tegye fel inkább azt az anyagot :D

2011. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Most már 404-nek egy külön blogot kellene nyitni. Nincsen annak értelme, hogy értelmes ufó kutatókat és ismeretlent megismerni kívánó józan emberket, leugassanak a haverjai.


Nyissatok neki egy blogot, azt vigye a népét is ! Ne itt hülyítsétek a népet. :PPPPP

2011. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
HA TI ENNYIRE HISZTEK 404 NEK MINDENT!! AKKOR ALAPÍTSATOK EGY SZEKTÁT!! TUDJÁTOK MINT A MENNYORSZÁG KAPUI!! XDD és majd 404 lesz a vezetőtők!! és majd ti is elaltasátok magatokat és majd úgy várjátok a gujmánok meg a plejádok vagy mi az isten franc a nevük!! sok fogyi XDD
2011. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!