Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz amiről eme videó szól?...

Igaz amiről eme videó szól? Ősi háborúk macska és madárfélék között?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HReIjmH0FlY


Miképpen interpretáljátok eme információokat ?


2011. máj. 27. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos 2mp után halálra untam magam, úgyhogy sajnos a videóhoz nem tudok hozzászólni, de gondolom , a háború onnan ered, hogy a macskáknak már akkor is kellett enniük valamit, amikor még nem volt whiskas eledel, így kénytelenek voltak az alutasak helyett a verebet levadászni.Állítólag a kutyákkal is háborúban vannak, de ott általában a kutya nyeri meg a csatát.

...Na de hogy jönnek ide az ufók?

2011. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aki ezt a videót csinálta az mit tol? én is ilyet akarok!! totál belezúgtam a csajba remélem olyan cuccot ad nekem is amit ő nyomott.
2011. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
LSD
2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább gomba az ad ilyen űr-halukat.
2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ufó kutatók között van valamiféle kultusza a Galaktikus Federációnak. Nem véletlenűl kérdeztem. Diatorék szeretnek ilyen kérdéseket feltenni, hogy emiatt nem lehetünk boldogok stb. Akkor ez lenne a föderáció. Gyíkfélék, macskafélék meg madárfélék ősi háborúja ?


Akik ezt kitalálták honnan vették az infót ? A GYÍkok tudom kik, de a macska meg madárfélék azok kik ?


Amúgy nagyon tompa a lány nézése és szaggatottam beszél meg akadozott mozgása is van. Valami cuccost tolhat.


Azt nem értem : Hogyan lehet hogy minden hívő ugyanazt hallucinálja ?

2011. máj. 27. 22:46
 6/13 anonim ***** válasza:

a halak meg a rovarok le vannak szarva? A hüllők gondolom a reptiliánok lesznek a sztoriban és gonoszak, a macskák és a madarak meg az emberek a jók.

Akkor a halak és a rovarok a gonoszakhoz kell hogy álljanak hogy jó legyen az elosztás.


Na oké ez így nem jó mert az emlősök közül az ember és a macskafélék vannak csak elosztva. A többieket meg megint csak letojjuk. Kérem ez így elég slendrián. Tessék azt a kifestő könyvet alaposabban kiszínezni először :)

2011. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem valami meggyőző az előadásmódja.
2011. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dien azért beszél így mert a képernyőről olvassa amit előzőleg leírt vagy pedig most lötte be magát az új anyaggal. Az a lényeg amit mond. Diatorék akik hisztek a Föderációban nyugodtan válaszóljatok !
2011. máj. 28. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
A macska-madár háborúnak mi köze az ufóhoz?
2011. jún. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert azok ufó macska meg madár macskák voltak !
2011. jún. 1. 03:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!