Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen civilizációról szólna...

Idegen civilizációról szólna a biblia szöveg? Vélemények, ellenérvek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 30. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb minden 3 héten jelenik meg ilyen cikk meg fordítottja is, már vagy 10 éve hallottam előszőr, pedig még csak 10 voltam
2011. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Sok mindent kitöröltek a Bibliából, például hogy Jézus egy idegen lény volt (hogy reptoid, vagy plejád, azt nem tudni) és hogy a plejádok segítették az emberi civilizációt.
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a reptoid és szürkék kémeiről sem tesz említést.
2011. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az egész biblia már megformált az emberek által. Sokkal mélyebb mondanivalója volt. Minden szimbólikus, belső dologról szól valójában.
2011. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És azért mert te 10 éve hallottál ilyet előszőr már nem is lehet igaz? Gratulálok!
2011. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
hát sose lehet tudni..az viszont biztos, h mindenre rá lehet fogni mindent, mindenből ki lehet magyarázni, kitalálni vmit..isteni kinyilatkoztatásnak biztos nem hiszem, mivel isten nem létezik..sőt meg merem kockáztatni h nem is idegenekről van szó, hanem cs messziről jött, tapasztaltabb emberekről..
2011. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
raptorJesus amit művelsz az szentségtörés! Megszégyeníted Jézust! Fejezd be!
2011. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 17. ***** válasza:
Nekem nincs bajom Jézussal,de ő volt az akkori Michael Jackson! (itt arra gondolok,hogy híres volt szimplán és így dolgozták fel az emberek,valamint eszköz volt)
2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb Arkangyal most Énok. Aki Mihálytól is nagyobb rangú! Ésmivel angyalkommunikációnál egy angyal elmondta mennyi univerzum van .És ebben mennyi bolygó. Azóta elhiszem h vannak idegenek- ÉS valószinű h igaz ez a hír. Ez az ÉN VÉLEMÉNYEM ! És nem érdekel ha lepontoztok . És ez szégyen aki Jézust reptoidozza! Gyalázat! Karmikusan visszakapod remélem!
2011. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Fejezzük már ezt be, Jézus ember volt, akit a plejádok TANÍTOTTAK.. Nagy különbség!
2011. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!